Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A54 5G z certyfikatem 3C. Szybsza premiera?

Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A54 5G otrzymał już certyfikat 3C. Oznacza to, że będzie sprzedawany w Chinach. Certyfikacja już teraz sugeruje ponadto szybszą premierę tego smartfona.

  • Galaxy A54 5G otrzymał certyfikat 3C
  • wiemy coraz więcej na jego temat
  • być może zadebiutuje w styczniu 2023 r.

Samsung Galaxy A54 5G

Nadchodzący Samsung Galaxy A54 5G będzie jednym z nielicznych modeli z serii Galaxy A, jakie są oferowane w Chinach. Smartfon otrzymał właśnie chiński certyfikat 3C.

Co ciekawe, wcześniejsze modele otrzymywały certyfikaty 3C na 2 miesiące przed premierą: Samsung Galaxy A52 5G otrzymał go w styczniu 2021 roku, a zadebiutował w marcu. Podobnie było z tegorocznym Galaxy A53 5G – został certyfikowany przez 3C w styczniu, a swoją premierę miał w marcu 2022 r. Jeżeli trend zostanie utrzymany, to można spodziewać się premiery Galaxy A54 5G już w styczniu przyszłego roku.

Według wcześniejszych przecieków, Samsung Galaxy A54 5G będzie wyposażony w aparat główny 50 Mpix, obiektyw szerokokątny i makro po 5 Mpix każdy. Cała nowa seria Galaxy A z 2023 roku ma być pozbawiona czujnika głębi. Na pokładzie ma być bardzo mocna bateria 5100 mAh ze standardowym dla Samsunga ładowaniem 25 W. Zestaw startowy ma być niestety pozbawiony ładowarki, a sam smartfon – jak wskazuje sama jego nazwa – będzie obsługiwał sieci 5G.

Biorąc pod uwagę poprzedników, należy także spodziewać się ładnego i dużego ekranu typu Super AMOLED i minimum 6/128 GB wbudowanej pamięci. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się być może już w styczniu przyszłego roku.

Zobacz również: Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition. Smartfon dla snobów

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.