Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aktualizacja Galaxy A52 i A53 w… Rosji. Kiedy w Polsce?

Samsung Galaxy A52 test

Samsung nie zwalnia z aktualizowaniem swoich urządzeń. Przed nami aktualizacja Galaxy A52 i Galaxy A53. Jest już ona dostępna w Rosji, a wkrótce zostanie rozszerzona o pozostałe kraje.

  • Samsung Galaxy A52 i A53 otrzymają najnowsze łatki bezpieczeństwa
  • aktualizacja jest już dostępna w Rosji
  • wkrótce ma trafić na pozostałe rynki

Samsung Galaxy A52 i A53 – aktualizacja

Południowokoreański producent wprowadził aktualizację oprogramowania dla Samsunga Galaxy A52 oraz Samsunga Galaxy A53. Otrzymają one sierpniową łatkę bezpieczeństwa Androida. Aktualizacja jest już dostępna dla rosyjskich klientów, ale wkrótce powinna ona objąć także inne kraje.

Wersje poprawek zabezpieczeń:

  • Samsung Galaxy A52 – A525FXXU4BVG2
  • Samsung Galaxy A53 – A536EXXU3AVGA

Łatka bezpieczeństwa powinna pojawić się na powyższych smartfonach automatycznie, ale zawsze można samemu sprawdzić dostępność aktualizacji w menu urządzenia (Ustawienia -> Aktualizacja oprogramowania smartfona). Miejmy nadzieję, że do Polski trafi dosłownie „na dniach”.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na sierpień 2022

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów