Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od dłuższego czasu dostawaliśmy informacje o kolejnych elementach specyfikacji nadchodzącego Samsunga Galaxy A52 w wersji 5G. Wszystko wskazuje na to, że do premiery zostało już niewiele czasu i niebawem zobaczymy ten model na półkach sklepowych. W tym samym czasie powinny także zadebiutować Samsung Galaxy A52 w wersji LTE oraz Samsung Galaxy A72.

Dobrej jakości wyświetlacz na pokładzie

Samsung Galaxy A52 wedle najnowszych informacji będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 750G i dwie wersje pamięciowe. Do wyboru będzie opcja z 6 lub 8 GB pamięci RAM. To samo dotyczy przestrzeni przeznaczonej na pliki – będzie można wybrać 128 lub 256 GB. Znajdzie się także miejsce na zewnętrzny slot kart pamięci.

Ciekawie w tym wypadku zapowiada się ekran. Wedle najnowszych informacji na pokładzie znajdzie się miejsce dla panelu o przekątnej 6,5 cala wykonanym w technologii Super AMOLED. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ i odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Samsung Galaxy A52 5G będzie miał do zaoferowania poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matryce 64 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 12 Mpix. Całość uzupełniają „oczka” dedykowane zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości, oba o matrycy 5 Mpix. Znalazło się też miejsce na przedni aparat do selfie 32 Mpix.

Na pokładzie znajdzie się miejsce dla baterii o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem na poziomie 25 W. Wiele również wskazuje na to, że smartfon będzie posiadał certyfikat IP67.

Trzeba oczekiwać, że Samsung Galaxy A52 5G będzie jednym z popularniejszych modeli smartfonów. I jedną z głównych propozycji koreańskiej marki ze średniej półki cenowej. Wedle najnowszych danych, będzie on kosztował około 450 euro. Nieznana jest natomiast dokładna data premiery, choć nie powinniśmy na nią długo czekać.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com. gsmarena.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów