Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A50 – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
1
Galaxy A50 oferty operatorów

Samsung Galaxy A50 to przedstawiciel nowej linii smartfonów koreańskiego giganta ze średniej półki cenowej. To, co wyróżnia ten model na tle konkurencji, to bardzo dobry ekran wykonany w technologii Super AMOLED oraz sporej pojemności bateria. Urządzenie jest już dostępne w naszym kraju zarówno w wolnej sprzedaży, jak i ofercie operatorskiej.

Samsung Galaxy A50 na abonament

Samsung Galaxy A50 napędzany jest autorskim Exynosem 9610 wspartym 4 GB pamięci RAM. Na pliki zostało przeznaczone 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia kartą pamięci do 512 GB. Wspomniany wcześniej ekran posiada przekątną 6,4 cala i wykonany jest w technologii Super AMOLED. Ma również zaimplementowany czytnik linii papilarnych. W Samsungu Galaxy A50 zastosowano potrójny aparat fotograficzny. Jednostka główna posiada matrycę 25 Mpix i jasność obiektywu f/1.7. Do dyspozycji mamy również obiektyw szerokokątny o matrycy 8 Mpix i świetle f/2.2 oraz moduł do pomiaru głębi ostrości o matrycy 5 Mpix.


>>> Wszystkie oferty z Samsung Galaxy A50 <<<


W modelu tym wykorzystano również solidną baterię o pojemności 4000 mAh. Samsung Galaxy A50 może okazać się ciekawą propozycją ze średniej półki cenowej, zwłaszcza, gdy uda się go korzystnie dostać w ramach abonamentu. Dlatego zrobiliśmy zestawienie pięciu propozycji od rodzimych operatorów.

Ceny i oferty aktualne na 07.05.2019.

Jeżeli wybierzemy Red Bulla, możemy zdecydować się na ofertę RBM SieMa 49. W ramach tego wariantu dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy i wiadomości tekstowe oraz 10 GB Internetu. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 49 zł. Na telefon jednorazowo będziemy musieli wydać 836 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2061 zł.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza oferta w naszym zestawieniu. Za całość kontraktu płacimy niewiele ponad 2000 zł. W ramach umowy mamy nielimitowane usługi i niezły pakiet na transmisję danych. Również miesięczne zobowiązanie na poziomie niecałych 50 zł prezentuje się atrakcyjnie. Jedynie jednorazowa opłata za telefon w wysokości ponad 800 zł może odstraszyć niektórych potencjalnych abonentów.

Możemy również nieco inaczej skonfigurować Red Bulla, decydując się na abonament RBM SieMa w wersji 89. W ramach tego wariantu dostaniemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane wiadomości oraz 25 GB Internetu. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 89 zł, za telefon zaś jednorazowo 296 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2481 zł.

Naszym zdaniem: jeżeli zależy nam na nielimitowanych usługach, dużym pakiecie danych i w miarę rozsądnej opłacie jednorazowej za telefon, to ta oferta może się okazać dla nas najkorzystniejsza. W tym wypadku zamykamy się z kosztami całkowitymi na poziomie poniżej 2500 zł. Miesięczne zobowiązanie jest jednak sporo wyższe od powyższej oferty, gdyż wyniesie niecałe 90 zł.

Z kolei pomarańczowej sieci możemy zdecydować się na Plan Standardowy. W ramach tego wariantu dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy wynoszący 5 GB szybkiej transmisji danych. W takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić 106,99 zł, zaś jednorazowo za telefon nie wydamy ani złotówki.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2617,75 zł.

Naszym zdaniem: jest to najdroższa oferta w naszym zestawieniu. Mamy tutaj nielimitowane usługi i stosunkowo niewielki pakiet danych. Miesięczny koszt zobowiązania na poziomie nieco ponad 100 zł również nie należy do niskich. Jednak zasadniczą zaletą tej konfiguracji jest brak jakiejkolwiek opłaty za telefon. Dlatego jeżeli szukamy oferty, gdzie nie będziemy musieli płacić za smartfona, a jednocześnie możemy przykładowo połączyć kilka usług aby otrzymać dodatkowe rabaty, to ta oferta może się okazać dla nas korzystna.

U fioletowego operatora także możemy zdecydować się na wariant nielimitowany. Wybierając pakiet Solo M dostaniemy między innymi nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz Internet (pełna prędkość do 10 GB). Przy tak dobranym abonamencie nasza miesięczna opłata wraz z telefonem wyniesie 60 zł. Jednorazowo za smartfona będziemy musieli zapłacić 969 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2509 zł.

Naszym zdaniem: Play oferuje niezły pakiet internetowy i niski abonament, ale cena Galaxy A50 jest tu najwyższa. Operator ma jednak w zanadrzu asa w rękawie – dodatkowe usługi w cenie abonamentu, jak np. telewizję Play NOW.

Możemy również wybrać T-Mobile Bez Limitu 70. Przy tak skonfigurowanym abonamencie, dostajemy nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowaną transmisję danych (pełna prędkość do 10 GB oraz 1 GB w roamingu UE). W tym wariancie miesięcznie będziemy płacić 70 zł. Jednorazowo za Samsunga Galaxy A50 zapłacimy 619 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2319 zł.

Naszym zdaniem: jest to jedna z tańszych ofert z Galaxy A50. Mamy tutaj również nielimitowane usługi i niezły pakiet danych. Miesięczne zobowiązanie jest wyższe i zatrzymuje się na poziomie 70 zł, jednak za telefon jednorazowo musimy wydać ponad 600 zł.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

jesteś najgorszy

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: