Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A5 (2017) – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
2
Samsung Galaxy A5 (2017) abonament

Ludzie kuszeni reklamą szukają zazwyczaj nowoczesnych i popularnych telefonów, którymi można się pochwalić. Jednak nie każdy klient gotowy jest zapłacić ponad 4 tys. złotych, by mieć modny model. Istnieją jednak znacznie tańsze telefony, których specyfikacja techniczna nie odbiega wiele od najnowszych flagowców. Jednym z takich aparatów jest Samsung Galaxy A5 z 2017 roku kosztujący około 1500 zł. W poniższym tekście zaprezentujemy pięć ofert sieci komórkowych, które naszym zdaniem, udostępniają ten model w najkorzystniejszych warunkach.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Samsung Galaxy A5 (2017) na abonament

Samsung Galaxy A5 z 2017 roku spotkał się raczej z pozytywnymi recenzjami. Klienci docenili go m.in. za jego ekran Super AMOLED z rozdzielczością Full HD, dwa aparaty z rozdzielczością 16 Mpix, baterię 3000 mAh, czytnik linii papilarnych oraz wodoszczelność.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Samsungiem Galaxy A5 (2017)
PORÓWNAJ OFERTY

Model zadebiutował w I kwartale 2017 roku. Napędza go autorski mikroprocesor Exyros 1,90 GHz wspomagany przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Design telefonu może się podobać, a wiele wskazuje, że jego następca z 2018 roku będzie miał (wzorem najnowszych flagowców z serii Galaxy S) zakrzywiony ekran, co wizualnie jeszcze bardziej zbliży model A5 do górnej półki.

Poniżej prezentujemy pięć, naszym zdaniem, najlepszych ofert udostępniających Samsunga Galaxy A5 z 2017 w zestawie, z cenami aktualnymi na 15.11.2017 roku.

Najlepszą i bezkonkurencyjną, naszym zdaniem, ofertę udostępniającą Samsunga Galaxy A5 (2017) zaproponowała sieć Play. Stan Nielimitowany Solo zapewnia nieograniczony dostęp do Internetu oraz nielimitowane połączenia głosowe i SMS/MMS. Wszystko to w cenie 100 złotych miesięcznie. Operator nie przewiduje dodatkowych kosztów w postaci rat za sprzęt, pomijając jednorazową opłatę za telefon wynoszącą tylko 1 złoty.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2401 złotych.

Naszym zdaniem: koszt abonamentu w wysokości 100 złotych może wydawać się spory, jednak jest to najkorzystniejsza ze wszystkich prezentowanych ofert. Wszystko za sprawą wyłącznie jednej opłaty, dzięki której Play oferuje najtańszą z prezentowanych taryf.

Drugie miejsce zajmuje oferta sieci T-Mobile z taryfą T2 Supernet Video DVD. Wybierając tę usługę klient otrzyma nielimitowaną ilość połączeń, SMS-ów i MMS-ów oraz 5 GB Internetu. Jednorazowy koszt Samsunga Galaxy A5 (2017) w takiej konfiguracji wynosi 749 złotych. W skali trwania całej umowy (24 miesiące) jest to jedna z najtańszych propozycji.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2428 złotych.

Naszym zdaniem: oferta wydawałaby się mniej korzystna niż następne, gdyż przewiduje jedynie 5 GB transferu, a także ze względu na jednorazowy koszt wynoszący 749 złotych. Jednak główną zaletą taryfy jest jej niski koszt abonamentu oraz brak dodatkowych opłat. Dzięki temu całościowy koszt wyboru usługi jest niższy niż u większości konkurencji.

Na trzecim miejscu uplasowała się oferta sieci T-Mobile T2-Smartfoneria. Dostaniemy w niej nieograniczoną ilość bezpłatnych SMS-ów/MMS-ów i połączeń do wszystkich sieci oraz nielimitowany objętościowo dostęp do Internetu. Wszystko w cenie 99,95 złotych miesięcznie bez dodatkowych rat za telefon, którego jednorazowa opłata wynosi 299 złotych na start.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2698 złotych.

Naszym zdaniem: pakiet T-Mobile jest droższy niż pozostałe taryfy, a także przewiduje jednorazową opłatę za telefon. Jednak jego główną zaletą jest obszerny zestaw usług oraz brak dodatkowych opłat.

Kolejne miejsce zajmuje oferta OrangePlan Standardowy. Wybierając tę usługę, w cenie abonamentu wynoszącego 39,99 złotych, klient otrzymuje nielimitowane SMS-y, MMS-y i połączenia do wszystkich sieci, a także 5 GB Internetu. Oferta przewiduje jednorazową opłatę za telefon w wysokości 199 złotych, a także dodatkową opłatę w wynoszącą 55,01 złotych miesięcznie.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2479 złotych.

Naszym zdaniem: oferta jest uboższa i przewiduje jednorazową opłatę za telefon, przez co może wydawać się mniej atrakcyjna niż Orange Plan Optymalny. Jednak całościowa opłata za wybór taryfy i telefonu jest mniejsza, niż w przypadku poniższej oferty.

Naszą listę zamyka oferta Orange Plan Optymalny. Usługa zakłada nieograniczony pakiet połączeń i SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich sieci, a także 10 GB Internetu w miesięcznym abonamencie wynoszącym 49,99 złotych. Wybierając tę taryfę klient, co prawda nie zapłaci jednorazowej opłaty za telefon, jednak musi pamiętać o dodatkowych kosztach w cenie 57 złotych miesięcznie.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2567 złotych.

Naszym zdaniem: taryfa Orange kierowana jest do klientów, którzy chcą uniknąć wysokiej ceny zakupu telefonu. W tym przypadku wynosi ona 0 zł, lecz odbija się to na droższym abonamencie i racie za sprzęt.

star ocena
4.5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mały Update :)Jeżeli chodzi o T-mobile to teraz przy abonamencie 100 zł ten telefon jest za 1 zł , w tym abonamencie mamy wszystko bez limitu i 10gb neta w tym Facebook, messenger, Twitter, whats app , tidal, radia internetowe nie zmniejszają w ogóle internetu ;) Byłem w każdej sieci i to była najlepsza oferta :)

w play te telefon jest za 1zł przy abonamencie 90zł dla obecnych klientów a dla przenoszących numer abonament wynosi 80zł miesiecznie.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: