Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A34 5G na horyzoncie. Premiera wkrótce

zdjęcie przedstawiające telefon Samsung Galaxy A34 5G

Prace nad nową generacją jednego z popularniejszych średniaków wkroczyły w decydujący etap. Mowa tutaj oczywiście o Samsungu Galaxy A34 5G, który pojawił się na jednej ze stron certyfikacyjnych. Z dostępnych informacji wynika, że nie należy spodziewać się jakiejś wielkiej rewolucji. Nie zmienia to faktu, że i tak model ten powinien się dobrze sprzedawać.

  • Samsung Galaxy A34 5G z niemal pełną specyfikacją
  • smartfon może zadebiutować w marcu
  • na razie nieznana jest jego cena

Samsung Galaxy A34 5G

Na pokładzie Samsunga Galaxy A34 5G prawdopodobnie zobaczymy autorskie rozwiązanie w postaci procesora Exynos 1380. Niektóre źródła wspominają również o MediaTeku Dimensity 1080 – być może będą to dwa warianty tego samego modelu. Na pokładzie powinno znaleźć się 6 GB pamięci RAM. W sieci można znaleźć informację o 5 GB ale wydaje się to oczywistym błędem. Na pliki powinno znaleźć się minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie oczywiście obsługi sieci 5G.

Smartfon zaoferuje ekran o przekątnej 6,6 cala. Będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie zabraknie tutaj wyższej częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz. Pod ekranem zostanie zaimplementowany czytnik linii papilarnych.

Samsung Galaxy A34 5G będzie wyposażony w potrójny aparat główny. Do dyspozycji użytkownika zostanie oddana jednostka główna o matrycy 48 Mpix. Oprócz tego będzie także aparat ultraszerokokątny oraz dedykowany zdjęciom makro. Nie podano jednak jak do tej pory ich specyfikacji. Na froncie zaś może zagościć kamerka do selfie o matrycy 13 Mpix.

Dobrze prezentuje się bateria. Będzie ona miała pojemność 5000 mAh i możliwość ładowania na poziomie 25 W, czyli standardową dla modeli Samsunga. Nie zabraknie tutaj odporności na kurz i wodę potwierdzonej certyfikatem IP67. Na pokładzie zapewne znajdzie się Android 13 przykryty autorską nakładką od Samsunga.

Na ten moment nieznana jest cena Samsunga Galaxy A34 5G. Wiele wskazuje na to, że model ten pojawi się już w marcu. Nie podano jednak jeszcze konkretnej daty. Smartfon niemal na pewno trafi także do Polski i do oferty większości operatorów komórkowych.

Zobacz również: Top 5 telefonów Samsung na luty 2023 

Źródło: gizmochina.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Shit,za niemałe pieniądze

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.