Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A10S zaprezentowany

Samsung Galaxy A10S zaprezentowany

Koreański gigant postanowił odświeżyć swój podstawowy model przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników. Kilka zmian, które wprowadzono sprawia, że warto zwrócić uwagę na nowszą wersję smartfona.

Samsung Galaxy A10S posiada ekran o przekątnej 6,2 cala wykonany w technologii IPS o rozdzielczości HD + w proporcjach 19 na 9. Tutaj nic się nie zmieniło względem poprzednika, ale na szczęście są to całkiem dobre parametry, jak na budżetowe urządzenie. Bez zmian pozostała również ilość pamięci RAM, która w dalszym ciągu wynosi 2 GB. To samo dotyczy przestrzeni na pliki, gdzie mamy do wykorzystania 32 GB. Nie podano natomiast w jaki konkretnie procesor wyposażony jest najnowszy model. Ujawniono jedynie, że jest to jednostka ośmiordzeniowa, z czego cztery rdzenie taktowane są na poziomie 2 GHz, a pozostałe cztery mają 1,5 GHz częstotliwość.

Zmianie uległy aparaty. W modelu Galaxy A10S mamy do czynienia już z jednostką o podwójnym obiektywnie. Podstawowa matryca to 13 Mpix z dodatkowym „oczkiem” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Na froncie zaś zmieniono aparat z matrycy 5 Mpix na 8 Mpix. Drugą istotną zmianą w smartfonie jest zwiększenie pojemności baterii. W Samsungu Galaxy A10S zastosowano ogniwo o pojemności 4000 mAh. Powinno to przełożyć się na dłuższą pracę na jednym ładowaniu. Ostatnią z istotnych zmian wprowadzonych urządzeniu jest zastosowanie czytnika linii papilarnych, którego nie posiadał poprzednik.

Na ten moment nie ma jeszcze informacji na temat ceny Samsunga Galaxy A10S i dokładnej daty dostępności na wybranych rynkach. Jednak urządzenie nie powinno być wiele droższe od poprzednika. Na jego debiut prawdopodobnie też nie będziemy długo czekać.

Źródło: phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów