Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Koreański gigant pracuje nad kolejnym urządzeniem z podstawowej linii. Mowa w tym wypadku o Samsungu Galaxy A03s. Smartfon będzie kontynuacją linii i następcą modelu Galaxy A02s. Na ten moment wiadomo już jak urządzenie będzie wyglądało i znana jest częściowa specyfikacja.

Spory ekran i potrójny aparat

Na ten moment niestety nie wiadomo jaki konkretnie procesor będzie tutaj zastosowany. Jednak patrząc na to, że jest to dość spokojna ewolucja, gdyż Samsung zazwyczaj niewiele zmienia w swoich modelach z podstawowej serii, można oczekiwać Snapdragona z serii 4xx. Będzie on zapewne wsparty 3 lub 4 GB pamięci RAM. Na pliki zaś znajdzie się minimum 32 lub 64 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu zastosowany tutaj zostanie panel wykonany w technologii IPS LCD. Będzie on posiadał przekątną 6,5 cala. Będzie posiadał wcięcie w postaci łezki na przednią kamerkę do selfie. Miejmy także nadzieje że producent zdecyduje się na obsługę rozdzielczości Full HD+. Odświeżanie ekranu będzie na standardowym poziomie.

Jeżeli chodzi o aparat główny Samsung Galaxy A03s otrzyma potrójną jednostkę. Podstawowa kamerka będzie posiadała matrycę 13 Mpix. Oprócz tego znajdzie się miejsce dla dwóch „oczek” dedykowanych zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości o matrycach 2 Mpix. Na froncie znalazło się miejsce dla kamerki do selfie o matrycy 5 Mpix.

Warto dodać, że w tym modelu znalazło się miejsce dla czytnika linii papilarnych, którego nie było w poprzedniej generacji. Umieszczono go na bocznej ramce. Nie zabrakło również klasycznego złącza słuchawkowego. Szkoda, że we flagowcach tego producenta nie ma miejsca dla tego przydatnego złącza.

Na ten moment to wszystko co wiadomo o Samsungu Galaxy A03s. Będzie to podstawowy smartfon, więc miejmy nadzieję, że zostanie rozsądnie wyceniony. Jego premiera będzie miała miejsce zapewne w ciągu najbliższych kilku tygodni. Istnieje także możliwość, że wkrótce po premierze pojawi się także w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów