Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung bezpłatnie dezynfekuje smartfony

avatar
Samsung dezynfekcja telefonów UV-C

Samsung dezynfekuje smartfony przy pomocy promieni UV-C. Usługę wykonuje za darmo w wybranych salonach Samsung Brand Store i autoryzowanych punktach serwisowych koreańskiego producenta.

Dezynfekcja telefonów

Od kilku dni w Polsce notuje się zachorowania na koronowirusa, który zaczął rozprzestrzeniać się w Chinach w grudniu zeszłego roku. WHO i polski rząd apelują o unikanie zaludnionych miejsc oraz o częste i dłuższe mycie rąk.

Niestety telefony komórkowe są siedliskiem niezliczonych mikrobów – również wirusów – które trudno całkowicie usunąć domowymi sposobami. Metodą skuteczną w 99,99% jest promieniowanie UV-C. Cały proces dezynfekcji trwa tylko 10 minut.


Przykładowa oferta z telefonem producenta:


Samsung dezynfekcja telefonów UV-C

Samsung dezynfekuje za darmo smartfony również innych producentów. Listę salonów Samsung Brand Store znajdziesz tutaj.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: