Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi Y3 – pierwsze informacje

Redmi

Od czasu oddzielenia się od macierzystego Xiaomi marka Redmi nie zwalnia tempa. Co jakiś czas pojawiają się informacje o nowych modelach smartfonów z różnych półek cenowych. Teraz przyszedł czas na urządzenie kierowane najprawdopodobniej do osób, które przede wszystkim… robią zdjęcia selfie.

Redmi do selfie

Redmi Y3 – bo prawdopodobnie taką nazwę będzie miał nowy produkt – będzie należał do średniej niższej półki cenowej i jako pierwszy produkt marki zostanie wyposażony w aparat przedni 32 Mpix. Ma to być jego główna zaleta i odpowiedź na podobne poczynania konkurencji. Prawdopodobnie właśnie tym telefonem zostały zrobione zdjęcia opublikowane przez dyrektora generalnego Redmi Lu Weibinga, które umieścił w postaci krótkiego filmu na twitterze. Jakość zdjęć wydaje się całkiem dobra jak na tej klasy sprzęt. Niektóre źródła podają również, że na wybranych rynkach smartfon może zadebiutować jako Redmi S3.

Nie ma na ten moment konkretnych informacji dotyczących specyfikacji technicznej. Wspomina się o ekranie z wcięciem w postaci kropli wody, co byłoby naturalną koleją rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że smartfon dostanie ośmiordzeniowy procesor wyższej klasy niż Snapdragon 632.

Cena Redmi Y3 będzie prawdopodobnie oscylowała w okolicy 8999 rupii indyjskich, co w przeliczeniu daje około 115 euro. Do tego zapewne trzeba będzie doliczyć jeszcze podatki. Przewidywana data premiery smartfona odbędzie się jeszcze pod koniec tego miesiąca lub maksymalnie w maju.

Źródło: fonearena.com, gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: