Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi X ze skanerem linii papilarnych w ekranie?

Redmi

Submarka koncernu Xiaomi, a więc niedawno utworzone Redmi, intensywnie pracuje nad nowymi telefonami. Ostatnio pojawiły się informacje, że oprócz Redmi Note 7 możliwe jest wprowadzenie w niedługim czasie kolejnego modelu.

Redmi X na horyzoncie?

Model ten roboczo nazwano Redmi X, ale równie dobrze może być to mocniejsza wersja Note 7 z dopiskiem Pro (zobacz również: debiut Redmi Note 7). Informacje, które pojawiają się w sieci, mówią o możliwości zaimplementowania czytnika linii papilarnych w ekranie. Niektóre z nich sugerują również ewentualny debiut urządzenia na datę 15 lutego. Do tej pory nie ujawniono żadnych szczegółów specyfikacji, jednak niektórzy wspominają o możliwości zamontowania Snapdragona 710.Istnieje spore prawdopodobieństwo, że do daty debiutu pojawi się więcej informacji na temat Redmi X/Redmi Note 7 Pro. Nie wiadomo jeszcze, czy smartfon trafi do Europy. Model ten byłby niewątpliwie ciekawą propozycją ze średniej półki.

Źródło: gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bez sensu pakować do redmi x snapdragona 710 bo mimo że ma większą cyferkę jest słabszy od snapadragona 675, a skoro redmi x to note 7 pro to już zapowiedzieli że będzie miał snapa 675

Być może wszystko się wyjaśni właśnie 15 lutego

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów