Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi znów pracuje nad kolejnym smartfonem z serii Note. Tym razem znów będziemy mieli do czynienia z urządzeniem ze średniej półki. Jednak tutaj znajdzie się między innymi obsługa sieci 5G. A to nie wszystko. Wiele wskazuje na to, że premiera Redmi Note 9T 5G jest już całkiem blisko.

MediaTek na pokładzie

Sercem smartfona tym razem będzie MediaTek Dimensity 800U. Procesor oczywiście obsługuje sieci 5G i jest to jeden z mocniejszych atutów nadchodzącego smartfona. Zapewne będzie dostępne kilka wersji pamięciowych tego modelu. Aktualnie mówi się, że smartfon będzie posiadał kość 4 GB RAM. Jednak istnieje pewne prawdopodobieństwo, że znajdą się również wersje 6 GB i 8 GB, co byłoby zresztą dużo korzystniejszym wariantem. Do wyboru będą także wersje 128 GB przestrzeni dyskowej 256 GB.

Redmi Note 9T 5G prawdopodobnie zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 6,53 cala wykonany w technologii LCD. Będzie obsługiwał rozdzielczość na poziomie Full HD+. Znajdzie się tutaj również miejsce dla pojedynczego aparatu do selfie umieszczonego w dziurce w lewej górnej części ekranu.

Jeżeli chodzi o aparat główny, będzie on miał trzy obiektywy. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 48 Mpix. Oprócz tego, można będzie skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełnia standardowe „oczko” o matrycy 2 Mpix. Na froncie zaś znajdzie się miejsce na kamerkę do selfie o matrycy 13 Mpix.

Redmi Note 9T 5G będzie wyposażony w baterię o co najmniej przyzwoitej pojemności 5000 mAh. Będzie on obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 22,5W. Smartfon będzie dostępny oczywiście w kilku wersjach kolorystycznych.

Nie wiadomo natomiast jak ten model zostanie wyceniony. Prawie na pewno natomiast pojawi się na rynku globalnym, a tym samym i u nas. Można się go spodziewać na początku przyszłego roku, choć oficjalna data premiery nie jest jeszcze w tym momencie znana.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com. 91mobiles.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów