Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi pokazał nieco zmodyfikowaną wersję swojego średniopółkowego smartfona. Urządzenie oznaczone zostało jako Redmi Note 7S. Główne różnice względem starszego brata zauważymy w przypadku aparatu.

Nowy telefon Redmi

Redmi Note 7S napędzany jest Snapdragonem 660 wspartym 3 GB lub 4 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 32 GB lub 64 GB przestrzeni dyskowej. Nie mamy więc tutaj wersji z 6 GB pamięci RAM, jak w przypadku modelu bez literki „S” na końcu. Na pokładzie dostajemy 6,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ i tradycyjny czytnik linii papilarnych umieszczony na pleckach.

Przykładowa oferta z Redmi Note 7:

redmi note 7s

Aparat główny Redmi Note 7S to podwójna jednostka wyposażona w matrycę 48 Mpix z czujnikiem Samsung GM1 oraz przesłoną f/1.8. Oprócz tego mamy aparat pomocniczy do pomiaru głębi ostrości o matrycy 5 Mpix. Na froncie zastosowano aparat z matrycą 13 Mpix i światłem f/2.0, który zaimplementowano we wcięciu w postaci łezki. Smartfon wyposażono w baterię o pojemności 4000 mAh z szybkim ładowaniem 18 W. Niestety szybką ładowarkę będzie trzeba dokupić osobno, zdecydowano się natomiast zastosować klasyczne złącze audio.

Redmi Note 7S ma być dostępny od 23 maja. Ceny zaczynają się od około 158 dolarów za podstawową wersję 3/32 GB. Jeszcze nie wiadomo, czy smartfon trafi do Polski.

Źródło: gizmochina.com, fonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów