Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Znamy specyfikację Redmi Note 11 tuż przed premierą

redmi note-11

Niedawno pisaliśmy o mocniejszym wariancie tego modelu. Natomiast właśnie teraz, pojawiła się specyfikacja Redmi Note 11, czyli tego modelu, który zazwyczaj sprzedaje się najlepiej z całej serii. Co istotne, azjatycka premiera smartfona ma się odbyć już dziś. Zapewne w nieco późniejszym terminie smartfon trafi do Europy, gdyż cieszy się tutaj sporym powodzeniem.

Wydajny z obsługą sieci 5G

Wszystko wskazuje na to, że sercem smartfona będzie procesor MediaTek Dimensity 810. Będzie on zapewniał przyzwoitą wydajność jak na tą klasę urządzenia oraz obsługę sieci 5G. Ogólnie do wyboru będzie wiele wersji pamięciowych. Do wyboru będą warianty z 4, 6, 8 GB, a nawet 12 GB pamięci RAM! W przypadku przestrzeni dyskowej można będzie wybierać spośród 64, 128, 256 i 512 GB pamięci wbudowanej. Zapewne w Europie pojawią się warianty z 6 i 8 GB RAM-u.

Pewne zamieszanie było w kwestii informacji na temat technologii wykonania ekranu. Wcześniej mówiło się o AMOLED-zie. Jednak na ten moment wszystko wskazuje, że Redmi Note 11 będzie miał panel wykonany w technologii IPS LCD. Będzie on miał przekątną 6,6 cala i obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Będzie natomiast obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz.

W przypadku aparatu, postawiono tutaj prawdopodobnie na potrójną jednostkę. I znów mamy pewne zamieszanie w kwestii podstawowej kamerki. Do tej pory przewijała się informacja, że główny aparat będzie miał matrycę 50 Mpix. Niestety ostatnie doniesienia wspominają o jednostce 16 Mpix. Wydaje się jednak, że ta informacja może dotyczyć kamerki do selfie. Jak będzie, przekonamy się już niebawem.

Najlepsze telefony Redmi 2022 ->

W przypadku baterii możemy spodziewać się ogniwa o pojemności 4900-5000 mAh. Będzie ono miało szybkie ładowanie na poziomie 33 W. Smartfon zadebiutuje z Androidem 11 na pokładzie przykrytym najnowszą generacją nakładki MIUI.

Na rynku azjatyckim Redmi Note 11 w najbardziej podstawowej wersji 4/64 GB ma kosztować około 220 dolarów. Ciężko natomiast powiedzieć, kiedy smartfon pojawi się u nas i w jakiej cenie. Miejmy jednak nadzieję, że całkiem szybko.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów