Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi intensywnie pracuje nad kolejna generacją jednego ze swoich najpopularniejszych modeli. Tym razem mowa o Redmi Note 10 4G. W sieci właśnie pojawiły się informacje na temat kolejnych parametrów technicznych. Wiele wskazuje na to, że do zaprezentowania tego modelu zostało już całkiem niewiele czasu.

Siła w baterii

Wiele wskazuje na to że najnowsza generacja Redmi Note 10 4G będzie napędzana Snapdragonem 662 wspartym 6 GB pamięci RAM. Na pliki zapewne znajdzie się 64 GB lub, co lepiej by wyglądało, 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W smartfonie standardowo prawdopodobnie będzie zastosowany ekran wykonany w technologii IPS LCD o przekątnej 6,53 cala. Będzie on obsługiwał rozdzielczość na poziomie Full HD+. Zapewne będzie miał proporcje 20 na 9 i znajdzie się tutaj miejsce na dziurkę w ekranie na pojedynczy aparat do selfie. Jeśli chodzi o częstotliwość odświeżania nie ma na ten moment żadnych informacji ale raczej nie należy spodziewać się odbiegania od standardowych 60 Hz.

W przypadku aparatów również nie będzie raczej zaskoczenia. Na ten moment mowa jest o potrójnym aparacie głównym. Podstawowa jednostka powinna mieć matryce o rozdzielczości 48 Mpix. Specyfikacja pozostałych aparatów na ten moment nie jest znana. Na froncie zaś znajdzie się pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

Z całości najbardziej wyróżnia się bateria – wedle informacji powinna ona mieć pojemność 6000 mAh i być wsparta szybkim ładowaniem na poziomie 22,5 W. Jeżeli okaże się to prawdą, to przy tych parametrach można będzie rzeczywiście wyciągnąć długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Na ten moment to praktycznie wszystkie informacje na temat Redmi Note 10 4G. Nie jest znana jego cena ani data premiery. Ale zapewne nie będziemy czekać na niego przesadnie długo. Cena również nie powinna być wygórowana.

Można również się domyślać, że powstanie kilka wersji tego modelu. Przede wszystkim powinien pojawić się wariant obsługujący sieci 5G. Tym bardziej, ze Redmi już pracuje nad innymi modelami z tej półki cenowej, które będą obsługiwały sieci najnowszej generacji.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów