Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od pewnego czasu mówi się o nowej generacji flagowych urządzeń od Redmi. W tym wypadku mowa konkretnie o Redmi K50 Pro+, czyli najwyższym modelu z tej serii. Właśnie pojawiły się dość konkretne informacje na temat specyfikacji. Trzeba przyznać, że wyglądają całkiem interesująco. A co ważne, zazwyczaj jest to jeden mocniejszych i nieco tańszych urządzeń z tej półki cenowej.

Flagowy procesor i mocna bateria

Wedle najnowszych informacji, Redmi K50 Pro+ będzie zasilany flagowym Snapdragonem 898, który jeszcze czeka na swoją premierę. Na ten moment nie wiadomo ile pamięci RAM będzie posiadał smartfon, ale możemy obstawić, że będzie to w przedziale od 8 do 12 GB. Na pliki zapewne przeznaczone zostanie minimum 128 GB przestrzeni dyskowej.

W kwestii ekranu jest spore prawdopodobieństwo graniczące niemal z pewnością, że najnowszy smartfon Redmi będzie wyposażony w panel wykonany w technologii AMOLED. Będzie on posiadał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Na razie nie podano wielkości wyświetlacza, ale można obstawiać, że będzie to około 6,7 cala.

Redmi K50 Pro+ będzie wyposażony w pokaźny zestaw aparatów. Na ten moment wydaje się, że podstawową jednostką będzie aparat o matrycy 108 Mpix. Nie powinno także zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego, a także dwóch teleobiektywów – jednego klasycznie zmiennoogniskowego, a drugiego peryskopowego. Na froncie zagości pojedyncza kamerka do selfie ukryta w niewielkiej dziurce w ekranie.

Najlepsze telefony Redmi 2022 ->

W przypadku baterii powinno być całkiem przyzwoicie. Smartfon będzie miał ogniwo o pojemności 5000 mAh lub większej. Będzie obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 67 W. Nie wiadomo niestety na ten moment czy znajdzie się tutaj ładowanie bezprzewodowe.

Redmi K50 Pro+ prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży na początku 2022 roku. Być może do tego czasu jeszcze coś w specyfikacji się zmieni. Jest jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek mówić o cenach. Jest natomiast praktycznie pewne, że smartfon pojawi się w Europie, choć być może pod zmienioną nazwą.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów