Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi K50 Gaming Edition już za tydzień! Wciąż wiele niewiadomych

Redmi K50 Gaming Edition

Redmi ogłosiło datę premiery Redmi K50 Gaming Edition. Będzie miała ona miejsce już 16 lutego w Chinach o godzinie 19:00 czasu lokalnego.

  • K50 Gaming Edition ma być modelem flagowym Redmi
  • design Redmi K50 Gaming Edition może się podobać
  • telefon zadebiutuje 16 lutego 2022 r.

Gamingowy Xiaomi Redmi

Submarka Xiaomi, a więc wyodrębnione kilka lat temu Redmi, szykuje się na wielką premierę serii K50. Wcześniej plotki o Redmi K50 mówiły o premierze telefonów w lutym, ale obecnie zostało jedynie potwierdzony debiut K50 Gaming Edition. Nie byłoby jednak zaskoczeniem, gdyby 16 lutego pojawił się także inny model z rodziny K, jak np. Redmi K50, K50 Pro czy K50 Pro+.

Nie są znane dokładne dane techniczne tego modelu dla graczy, ale przecieki wskazują na zastosowanie mocnego procesora w Redmi K50 Gaming Edition – mianowicie MediaTeka Dimensity 9000 3,05 GHz.

Redmi K50 Gaming Edition

Wiadomo za to, jak będzie wyglądała tylna obudowa smartfona: wokół wyspy aparatu zostaną umieszczone napisy „Freezing”,  „Speediest” oraz ikonka błyskawicy, pojawią się też charakterystyczne przetłoczenia, które wyróżnią go z tłumu tak samo wyglądających i nudnych smartfonów. Przy okazji oficjalny plakat potwierdza zastosowanie potrójnego aparatu.

Więcej na temat Redmi Kt50 Gaming Edition dowiemy się bliżej premiery.

Zobacz również: Redmi Note 11 4G z innym procesorem w Indiach? Co z wersją europejską?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.