Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi K30 Pro z wysuwanym aparatem

Redmi intensywnie pracuje nad swoim nowym flagowcem i wkrótce możemy spodziewać się premiery Redmi K30 Pro. Co ciekawe, w przeciwieństwie do poprzedniej serii, najnowsze urządzenie będzie różnić się nieco także pod względem wyglądu w stosunku do słabszej wersji bez „Pro” w nazwie. Istotną zmianą będzie tutaj zastosowanie wysuwanego mechanizmu przednich aparatów, którego zabrakło w słabszym modelu.

Podwójne selfie w Redmi K30 Pro

Istnienie Redmi K30 Pro zostało już potwierdzone zarówno poprzez kierownictwo firmy, jak i poprzez proces certyfikacji na rynki azjatyckie. W międzyczasie wyciekły także rendery, które zdradzają wygląd smartfona. To, co rzuca się na pierwszy rzut oka, to podwójna kamerka do selfie ukryta w wysuwanym od góry mechanizmie oraz brak jakichkolwiek wcięć ekranu.

Sercem Redmi K30 Pro będzie Snapdragon 865 wsparty 8 GB pamięci RAM. Co ważne, będzie to kość LPDDR 5, która aktualnie jest najszybszą tego rodzaju pamięcią. Całość będzie także wspierać technologię 5G. Nie wiadomo natomiast ile dostaniemy miejsca na pliki. Jednak można przypuszczać, że rozsądną wielkością wydaje się 128 GB przestrzeni dyskowej.

Wiadomo, że ekran będzie wykonany w technologii OLED. Można stąd tez wnioskować, że czytnik linii papilarnych będzie zaimplementowany w wyświetlaczu. Cieszy fakt zastosowania baterii o pojemności prawdopodobnie 4700 mAh z technologią szybkiego ładowania 33 W.

Na ten moment niewiele wiadomo o aparatach. Wszystko wskazuje natomiast, że będziemy mieli do dyspozycji poczwórny aparat główny, z czego podstawową jednostką powinien być moduł Sony IMX686. Można także z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że dostaniemy także do dyspozycji obiektyw ultraszerokokątny. Pozostała specyfikacja na razie pozostaje zagadką. Na froncie będziemy mieli zaś dwa „oczka”, ale również w tym wypadku nieznane są żadne szczegóły.

Nie wiemy jeszcze kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany Redmi K30 Pro i kiedy trafi do oficjalnej sprzedaży. Można jednak przypuszczać, że nie będzie to trwało przesadnie długo i zobaczymy ten model w przeciągu paru tygodni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów