Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi zapowiedziało aktualizację budżetowca Redmi 8A do najnowszego Androida. Właściciele wersji globalnej będą mogli korzystać z Androida 10, lecz bez najnowszej nakładki producenta MIUI 12.

Najlepsze telefony Redmi ->

Wiele wskazuje na to, że MIUI 12 nie trafi do budżetowców producenta. Przynajmniej nie do Redmi 8A w wersji globalnej.

Przykładowa oferta z Redmi 8A:

Redmi 8A z III kwartału 2019 roku jest fabrycznie wyposażony w Androida 9.0 Pie. Teraz będzie możliwa jego aktualizacja do Androida 10, ale z interfejsem MIUI 11.

Xiaomi trochę dziwnie postępuje z updatem swojego oprogramowania – ogłoszony w kwietniu tego roku MIUI 12 ma być dostępny dla niemal wszystkich modeli do końca roku, ale tempo aktualizacji nie jest najszybsze. Dochodzi nawet do dziwnych sytuacji, gdy pierwszeństwa otrzymania nowego oprogramowania nie mają najnowsze i najdroższe modele, lecz starsze i pochodzące z niższej półki cenowej. Przykładowo – Redmi 7A dostał już Androida 10, a nowszy 8A dopiero dostanie.

Nie zmienia to faktu, że Redmi 8A pozostaje jednym z najlepszych telefonów do 500 zł. Ma duży ekran, potężną baterię Li-Po o pojemności aż 5000 mAh, ośmiordzeniowy procesor, Dual SIM i minijacka 3,5 mm, a za niedługo otrzyma także Androida 10!

Źródło: gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów