Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowa energetyczna oferta Red Bull Mobile

avatar
5
RBM nowe pakiety

20 lutego bieżącego roku sieć Red Bull Mobile przedstawiła nową ofertę. Zmiany objęły nie tylko abonament, ale również taryfy na kartę tego operatora. Ponadto RBM wprowadził zupełną nowość – Internet na kartę PL. Zobaczmy, na czym dokładnie polegają kompleksowe zmiany u telekoma.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Nowy abonament RBM

Przypominamy – dotychczas Red Bull Mobile oferował 5 różnych pakietów na abonament w wariancie z telefonem i bez. W pakiecie z urządzeniem (ceny od 9 zł) mieliśmy do wyboru taryfę za 29 zł z 3 GB oraz dwa plany bez limitu z 5 GB za 49 i 69 zł. Ofertę uzupełniały bezterminowe abonamenty z samą kartą SIM za 9 i 29 zł (ten ostatni z 10 GB).

20 lutego doszło do przetasowania pakietów. Od teraz dostępne są abonamenty z telefonem za 29, 69, 89 oraz… 199 zł. Dostajemy tym razem znacznie większe paczki danych – odpowiednio 10, 15 i 25 GB.

Umowa trwa standardowe 24 miesiące. Miłym dla wielu dodatkiem będzie dostęp do platformy Tidal, a jakby tego było mało, niewykorzystany transfer przechodzi na 2 kolejne miesiące. Zupełną nowością jest oferta premium za aż 199 zł z „supersmartfonem premium”. Można spodziewać się najnowszych flagowców oferowanych w ramach tej taryfy. W pakiecie otrzymamy również Internet bez limitów GB! Ponadto operator zapewnia 4-pak Red Bulla co miesiąc i powerbank lub hardcase do wyboru.

Nowy prepaid RBM

Jak już wspomnieliśmy, nowości nie ominęły ofert na kartę Red Bull Mobile. Dostępne są 2 nowe startery: bez limitów + 20 GB na 30 dni oraz 50 GB z RWK. Oba kosztują jedyne 5 zł.

Nowa energetyczna oferta na kartę zapewnia jeszcze więcej, niż dotychczas. Za 30 zł otrzymamy pakiet nielimitowanych minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich oraz 20 GB (wcześniej 13 GB). Do tego dochodzą dodatkowe benefity za doładowanie konta.

A tak wygląda nowa energetyczna oferta Internet Na Kartę PL:

Pakiet działa na terenie naszego kraju i wygląda całkiem zachęcająco.

Operator nie zdążył jeszcze wprowadzić zmian na swojej stronie internetowej, ale zapewne nowa oferta będzie dostępna online jeszcze dzisiaj.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jest jeszcze pakiet nielimitowanego internetu na jeden dzień za 6zł (strona Red Bull) ale nie działa u mnie kod USSD. :(

Pakiet ten mogłem włączyć tylko przez Play24 a tam kosztował 5zł.

Kupiłem starter play i migrowałem z niego do oferty RBM Siema PL. Oryginalnych starterów RBM nie było.

Play ma pakiet nielimitowanego internetu na jeden dzień z innym kodem USSD ale on też u mnie nie działa.
Serdel, pierdel… jak wszędzie. :(

W akapicie „Nowy prepaid RBM” napisaliście:
„Za 30 zł otrzymamy pakiet nielimitowanych minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich oraz 20 GB (wcześniej 13 GB). Do tego dochodzą dodatkowe benefity za doładowanie konta.”
Z tego co widzę na ich stronie, 20 GB jest już razem z bonusem na 30 dni (10 GB +10 GB w bonusie).

Weź pod uwagę, że to news z lutego, a mamy już październik ;)

OK, ale czy to znaczy, że tak rzeczywiście było? Bo jakoś nie przypominam sobie…
PS. Skoro news jest w serwisie, a oferta dalej aktualna, to chyba warto zaktualizować? ;)

Oczywiście :) W tym celu staramy się na bieżąco aktualizować teksty w naszych działach Poradniki i Promocje:
https://komorkomat.pl/poradniki/
https://komorkomat.pl/promocje/

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: