Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Realme X3 SuperZoom niebawem ujrzy światło dzienne

Realme X3 SuperZoom

Chińska firma Realme, która od niedawna jest oficjalnie na polskim rynku nie próżnuje. Teraz przygotowuje się do wprowadzenia kolejnego modelu smartfona. I to nie byle jakiego. Mowa o Realme X3 SuperZoom.

Czym zaskoczy Realme X3 SuperZoom?

Smartfon ma się wyróżniać na tle konkurencji wydajnymi podzespołami i możliwościami fotograficznymi. Zapewne cena smartfona również nie powinna nas zwalać z nóg, choć w tej kwestii nic nigdy nie wiadomo.

Z dostępnych informacji wynika, że Realme X3 SuperZomm będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 855+. To ciekawe podejście, gdyż zapewni to spory zapas mocy w smartfonie, a jednocześnie pozwoli podejść nieco bardziej ekonomicznie do całego projektu. Znajdziemy tutaj także maksymalnie 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu, wiele wskazuje, że znajdziemy tutaj wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala wykonany w technologii LCD. Jego rozdzielczość powinna wynosić Full HD+, a odświeżanie prawdopodobnie osiągnie poziom 120 Hz. Powoli staje się to standardem w nowych smartfonach. Ekran smartfona będzie miał podłużną dziurkę na podwójny aparat przedni, natomiast czytnik linii papilarnych znajdzie swoje miejsce na bocznej ściance smartfona.

Realme X3 SuperZoom najprawdopodobniej będzie posiadał poczwórny aparat główny ustawiony pionowo. W jego skład wejdzie podstawowa jednostka Samsung GW1 o matrycy 64 Mpix. Oprócz tego powinno znaleźć się miejsce dla obiektywu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Największym wyróżnikiem będzie obiektyw peryskopowy o matrycy 8 Mpix z pięciokrotnym zoomem optycznym i sześćdziesięciokrotnym cyfrowym wyposażony w stabilizację obrazu. Całość zamknie „oczko” dedykowane fotografii makro z matryca 2 Mpix. Na froncie zaś zobaczymy podwójny aparat do selfie o matrycy 32 Mpix oraz dodatkowy aparat pomocniczy o nieznanych jeszcze parametrach.

Realme X3 SuperZoom będzie wyposażony w baterie o pojemności 4200 mAh z szybkim lądowaniem 30W. Smartfon będzie także obsługiwał Dolby Atmos. Niestety zabrakło w nim miejsca na gniazdo słuchawkowe.

Wiele wskazuje na to, że premiera Realme X3 SuperZoom będzie miała miejsce w ciągu najbliższego miesiąca. Na początku zobaczymy go w krajach azjatyckich ale w związku z ekspansją marki jest spore prawdopodobieństwo, że ujrzymy go także w na Starym Kontynencie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów