Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Realme X3 Pro być może z eksflagowym procesorem

Realme X3 Superzoom

Realme nie zwalnia tempa i pracuje nad kolejnymi smartfonami. Niebawem firma będzie miała do zaproponowania nowy model z eksflagowym procesorem. Jeżeli zostanie on dobrze wyceniony, a tak zazwyczaj jest w przypadku realme, to możemy mieć do czynienia z ciekawym urządzeniem z wyższej półki. Mowa konkretnie o modelu realme X3 Pro.

Telefony realme w Play ->

Realme X3 Pro będzie kolejnym smartfonem z tej serii. Do tej pory zadebiutowały już modele realme X3 oraz X3 Super Zoom. Oba te modele charakteryzują się mocną specyfikacją i sporymi możliwościami fotograficznymi. Dodatkowo ich cena nie jest przesadnie wywindowana. Można więc liczyć, że w podobnym tonie będzie prowadzony X3 Pro.

To co wiemy niemal na pewno, to to, że smartfon zostanie wyposażony w Snapdragona 855+, a wiec niegdyś topową i do dnia dzisiejszego wydajną jednostką. A jednocześnie dzięki temu, że na rynku od dłuższego czasu jest już jej następca, cena zakupu przez danego producenta zapewne znacznie zmalała.

Ciężko stwierdzić coś więcej na temat pozostałej specyfikacji realme X3 Pro. Z jednej strony jeśli ma być to jednostka „Pro” to powinna być najmocniejsza z całej rodziny. Jednak nieoficjalne informacje wspominają o 8 GB pamięci RAM, co stoi w sprzeczności z powyższym podejściem, gdyż model X3 Super Zoom może pochwalić się aż 12 GB pamięci RAM.

Smartfon zapewne zaoferuje sporo przestrzeni dyskowej na pliki. Minimalna wersja jakiej możemy oczekiwać będzie miała 128 GB. Możliwe, że producent zdecyduje się nawet na kość 256 GB. Nie wiadomo niestety na ten moment nic na temat ekranu. Zapewne przekątna zamknie się w okolicy 6,5 cala. Być może zobaczymy tutaj jakiegoś AMOLED-a.

W przypadku Realme X3 Pro powinniśmy oczekiwać sporych możliwości fotograficznych. Przynajmniej na papierze. Można zatem założyć, że otrzyma on poczwórny aparat główny. Oprócz podstawowego obiektywu powinno znaleźć się miejsce na aparat ultraszerokokątny oraz teleobiektyw. Być może zobaczymy tutaj minimum potrójny zoom optyczny. W przypadku aparatu do selfie zapewne znajdzie się miejsce na pojedynczą kamerkę o matrycy 32 Mpix.

Smartfon może wyróżniać się na tle innych modeli z serii X3 mocą szybkiego ładowania. Pierwsze informacje wspominają o 65 W szybkim ładowaniu. Inne są w stanie nawet założyć, że będzie to 125 W w standardzie UltraDART.

Realme X3 Pro pojawi się najprawdopodobniej we wrześniu. Do tego czasu powinniśmy uzyskać więcej informacji na temat tego modelu. Sporą niewiadomą pozostaje cena. Jednak można założyć, że będzie ona konkurencyjna.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.