Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Realme nie próżnuje i dość często wypuszcza nowe modele swoich smartfofnów. Więc gdy oficjalnie zaprezentowano flagowy procesor marki Qualcomm, chiński producent nie mógł zostać obojętny. W sieci właśnie zaczęły się pojawiać informacje na temat Realme Race, który będzie miał topową specyfikację.

Snapdragon 888 na pokładzie

Realme Race będzie pierwszym smartfonem firmy, który będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 888. Możliwe, że będzie on współpracował z kością 12 GB pamięci RAM. Na pliki zapewne znajdzie się minimum 256 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej o zewnętrzną kartę pamięci.

Nie wiadomo natomiast jaki znajdziemy tutaj ekran. Jednak można założyć, że będzie to panel wykonany w technologii OLED o przekątnej ponad 6,5 cala. Prawdopodobnie będzie również miał odświeżanie na poziomie minimum 120 Hz. Nieznany jest wygląd smartfona od frontu, ale prawdopodobnie znajdzie się tam miejsce na pojedynczą dziurkę na aparat do selfie w lewym górnym rogu.

Realme Race zostanie wyposażony w poczwórny zestaw aparatów głównych. Podstawowa jednostka będzie miała matrycę o rozdzielczości 64 Mpix. Reszta specyfikacji kamer nie jest niestety znana. Natomiast znajdzie się tutaj zapewne miejsce na aparat szerokokątny. Co najmniej jeden z aparatów zapewne będzie posiadał także optyczną stabilizację obrazu.

Na ten moment to praktycznie wszystkie dane dotyczące tego modelu. Nie do końca znany jest również jego wygląd, pomimo pojawiających się w sieci różnego rodzaju renderów. Jednak można także założyć, że będzie on dość podobny do linii dotychczasowych smartfonów z serii Realme.

Realme Race to nazwa kodowa, nie jest na ten moment jeszcze pewne, czy tak będzie się nazywał ten model. Natomiast prawie na pewno będzie miał szybkie ładowanie, być może o mocy 120 W. Można się go spodziewać w styczniu 2021 roku. Cena na ten moment nie jest na razie znana.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów