Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chiński koncern realme nie zwalnia tempa. Właśnie pojawiły się pierwsze informacje na temat flagowego smartfona tej firmy. Mowa o realme Race i realme Race Pro. Wiele wskazuje na to, że smartfon pojawi się już w przyszłym miesiącu, a specyfikacja zapowiada się na prawdę obiecująco.

Co najmniej dwie wersje flagowa specyfikacja

Nie będzie wielkim zaskoczeniem, że sercem obu wersji smartfona będzie Snapdragon 888. Będzie on współpracował z maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Taka ilość pamięci ma być dostępna zarówno w klasycznej wersji, jak i w wariancie Pro. Na pliki będzie przeznaczone 128, 256 lub 512 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu, na ten moment źródła wspominają o realme Race Pro. A panel zapowiada się obiecująco. Wszystko wskazuje na to, że będzie miał przekątną 6,8 cala i będzie wykonany w technologii OLED. Ma obsługiwać rozdzielczość 4K i posiadać odświeżanie na poziomie 160 Hz. Na papierze taka specyfikacja rzeczywiście robi wrażenie.

Niewiele wiadomo na temat aparatów zastosowanych zarówno w realme race, jak i w modelu Pro. Wiele wskazuje na to, że oba modele będą miały podstawowy aparat wyposażony w matrycę 64 Mpix. Zapewne znajdziemy tutaj aparat ultraszerokokątny i być może teleobiektyw. W wersji Pro zapewne znajdziemy więcej „oczek”.

Oba smartfony będą wyposażone w baterię o pojemności 5000 mAh, która będzie obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 125 W. Możliwe, że znajdziemy tutaj również ładowanie bezprzewodowe, ale na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Wedle najnowszych informacji realme race ma zadebiutować nie wcześniej niż 12 litego, a więc maksymalnie za miesiąc. Początkowo będzie dostępny na rynku azjatyckim, jednak miejmy nadzieję, że zawita również do Europy. Cena na razie nie jest znana, jednak znając realme możemy spodziewać się, że nie będzie przesadnie wysoka.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów