Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme Narzo 50A pojawił się na horyzoncie

Realme-Narzo-30A

Chińska firma realme nie zamierza spuścić z tony i regularnie wprowadza na rynek nowe modele smartfonów. Od pewnego czasu trwają prace nad kolejnym smartfonem ze średniej półki. Mowa o relame Narzo 50A, który jest następcą – uwaga – realme Narzo 30A. Nie wiadomo dlaczego firma nie zachowała konsekwencji w nazewnictwie, niemniej nowy model powinien pojawić się już niebawem.

Najlepsze telefony realme 2021

Duży wyświetlacz i potrójny aparat

Ogólnie linia smartfonów Narzo nieco przypomina sytuację jaka ma miejsce w przypadku Xiaomi i Redmi. Możliwe, że kiedyś zostanie ona w ogóle odłączona od nazewnictwa realme i będzie funkcjonowała identycznie jak w przypadku powyżej, czyli będzie to po prostu linia smartfonów tańszych z mniejszym naciskiem na marketing ale równie dobrymi parametrami co macierzysta marka.

A co zobaczymy w przypadku realme Narzo 50A? Smartfon będzie nieco się wyróżniał w kwestii wyglądu, gdyż ma mieć dwukolorowe plecki z charakterystycznym wzorem. Na jego pokładzie będzie pracował najprawdopodobniej MediaTek wsparty minimum 4 GB pamięci RAM. Na Pliki powinniśmy zobaczyć 64 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku tego smartfona możemy liczyć na spory wyświetlacz. Poprzednik miał przekątną 6,5 cala i zapewne tutaj też taki się znajdzie. Będzie on wykonany w technologii IPC LCD i będzie posiadał wcięcie na przednią kamerkę do selfie.

realme Narzo 50A powinien zaoferować potrójną jednostkę fotograficzną. Podstawowy aparat zostanie wyposażony w matrycę 13 Mpix. Pozostałe dwa „oczka” będą zapewne pełniły rolę pomocniczą w postaci aparatów do makro i do pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Nie wiadomo jaki aparat znajdzie się na froncie, ale być może zostanie zastosowana jednostka o matrycy 8 Mpix.

Wiadomo również, że smartfon otrzyma czytnik linii papilarnych ulokowany na pleckach. Nie zabraknie tutaj również klasycznego złącza słuchawkowego. Niewiele wiadomo na temat baterii, ale można się spodziewać mocnego ogniwa o pojemności nawet 6000 mAh wyposażonego w ładowanie 18 W.

Na ten moment to wszystkie informacje o realme Narzo 50A. Sądząc po specyfikacji można spodziewać się taniego i dobrego urządzenia z niższej półki. Na ten moment nie wiadomo kiedy zadebiutuje i na jakich rynkach, jednak nie powinniśmy czekać dłużej niż kilka tygodni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.