Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do tej pory nie było pewne, czy realme GT Neo2 rzeczywiście się pojawi w sprzedaży. Jednak sytuacja ta się zmieniła, gdyż smartfon trafił do chińskiego urzędu telekomunikacji żeby przejść certyfikację. Dzięki temu poznaliśmy także częściową specyfikację, która wygląda całkiem obiecująco. Wobec takiej sytuacji realme oficjalnie potwierdziło, że wkrótce wypuści na rynek taki model.

Najlepsze telefony realme 2021 ->

Jest moc

Wiele również wskazuje na to, że realme GT Neo2 może pojawić się w sprzedaży już w tym miesiącu. Oczywiście mówimy o rynku chińskim. Chociaż jeżeli miałby się pojawić w Europie, to zapewne długo na jego debiut także byśmy nie musieli czekać.

A co smartfon będzie miał do zaoferowania? Wedle najnowszych informacji jego sercem będzie wydajny i mocny Snapdragon 870. Będzie go wspierać maksymalnie 12 GB pamięci RAM. A na pliki przeznaczone zostanie do 512 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście zapewne będą także inne wersje pamięciowe.

Dobrze na papierze prezentuje się ekran. Będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie miał przekątną 6,62 cala. Umożliwi on obsługę rozdzielczości Full HD+ i zaoferuje zaimplementowany czytnik linii papilarnych. Ale to co najważniejsze, to umożliwi obsługę odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz.

W smartfonie znajdziemy potrójny aparat główny. Nieźle prezentuje się podstawowa jednostka 64 Mpix. Oprócz tego znajdzie się tutaj prawdopodobnie aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix oraz „oczko” 2 Mpix. Front będzie zdobić pojedynczy aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

Nieźle wygląda także kwestia baterii. Jej pojemność wyniesie przyzwoite 4500 mAh. Zaoferuje także szybkie ładowanie na poziomie 65 W, co spokojnie powinno wystarczyć na naładowanie smartfona poniżej godziny i ekspresowe doładowanie w awaryjnych sytuacjach.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, wszystko wskazuje na to, że realme GT Neo2 zadebiutuje już we wrześniu. Zapewne wkrótce pojawi się także na innych rynkach, choć nie jest to jeszcze w żaden sposób potwierdzone. Nie wiadomo jaka będzie jego cena, jednak można liczyć, że podobnie jak w przypadku innych propozycji, smartfon zostanie całkiem rozsądnie wyceniony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów