Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Firma realme znana jest przede wszystkim z dobrego stosunku ceny do wydajności prezentowanych modeli. I zazwyczaj są to całkiem wydajne ale niekoniecznie flagowe produkty. Teraz mamy do czynienia z modelem realme GT Neo, który od flagowej specyfikacji odbiega naprawdę niewiele. W dodatku premiera smartfona na rynkach azjatyckich będzie miała miejsce już 31 marca.

Mocny MediaTek na pokładzie

Sercem najnowszego realme GT Neo będzie procesor MediaTek Dimensity 1200. To jeden z bardziej wydajnych procesorów dostępnych obecnie na rynku. Będzie współpracował z 8 GB pamięci RAM. Na pliki prawdopodobnie znajdzie się minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Co istotne, smartfon będzie dedykowany do gier. Świadczy o tym miedzy innymi autorski system chłodzenia cieczą, który potrafi schłodzić urządzenie nawet o 15 stopni Celsjusza.

Ekran również prezentuje się całkiem dobrze. Z dostępnych danych wynika, że będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie posiadał przekątną w okolicy 6,5 cala. Będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość na poziomie 120 Hz.

W przypadku aparatu głównego, realme GT Neo prawdopodobnie zaoferuje potrójną jednostkę. Podstawowa kamerka zostanie wyposażona w matryce 64 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego z matrycą 8 Mpix. Całość uzupełni „oczko” dedykowane zdjęciom makro o matrycy 2 Mpix.

Smartfon będzie wyposażony w baterię o pojemności 4500 mAh. Ogniwo będzie wyposażone w szybkie ładowanie na poziomie 65W. Co ciekawe będzie także wyposażony w złącze słuchawkowe, które coraz rzadziej występuje szczególnie w mocniejszych smartfonach. Będzie także posiadać wibracje 4G, które również pozytywnie ma wpływać na doświadczenia płynące z gier.

Na ten moment wiadomo że smartfon zadebiutuje ostatniego dnia marca na rynkach azjatyckich. Być może w późniejszym czasie pojawi się także na innych rynkach, w tym europejskich. Na ten moment nieznana jest cena realme GT Neo, natomiast nie powinna być ona wygórowana.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com. 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów