Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme GT 5G doczekał się braci – premiera GT Explorer i GT Master Edition

realme GT Explorer premiera

Chińskie realme celebruje 100 mln sprzedanych smartfonów na całym świecie prezentując nowe urządzenia. Mowa o realme GT Explorer i realme GT Master Edition, a więc młodszych – i nieco słabszych – braci realme GT 5G. Mają one pomóc dalej napędzać świetną sprzedaż, wszak próg 100 mln sprzedanych smartfonów firma osiągnęła w zaledwie 3 lata od momentu swojego powstania w maju 2018! Oprócz 2 nowych telefonów zadebiutował też pierwszy laptop realme.

Najlepsze telefony realme 2021

2 nowe realme GT i pierwszy laptop realme

realme GT Explorer z charakterystycznymi pleckami został wyposażony w bardzo mocnego Snapdragona 870 i 8-12 GB RAM, natomiast GT Master Edition w Snapdragona 778G 5G, który zadebiutował na rynku w maju tego roku. Oba zostały wyposażone w autorski układ chłodzenia VC Cooling System, znany już z rewelacyjnego realme GT 5G.

Przykładowa oferta z realme GT 5G:

Z dobrej strony prezentują się też aparaty obu smartfonów realme. Model GT Explorer ma obiektywy w konfiguracji 50+16+2 Mpix, natomiast GT ME 64+8+2 Mpix. Drugie i trzecie „oczka” to odpowiednio obiektyw ultraszerokokątny i makro. Z przodu zamontowano aparat do selfie 32 Mpix japońskiego Sony. Oba modele mają panele Super AMOLED 120 Hz dostarczone przez Samsunga o wielkości odpowiednio 6,55 i 6,43″ dla Explorera i Master Edition. Jasność ekranu w GT Explorer wynosi aż 1100 nitów!

Nie jest znana polska data debiutu realme GT Explorer i realme GT Master Edition. Oto ich ceny ujawnione podczas globalnej premiery:

  • realme GT Explorer 8/128 GB – 499 dolarów
  • realme GT Explorer 12/256 GB – 549 dolarów
  • realme GT Master Edition 6/128 GB – 399 dolarów
  • realme GT Master Edition 8/256 GB – 449 dolarów

Źródło: realme.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów