Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Niedawno  miała miejsce premiera flagowego smartfona od realme. Mowa oczywiście o modelu GT. Całkiem niedawno zagościł on również w polskiej oficjalnej dystrybucji. W sieci właśnie pojawiła się informacja o pracach nad jego następcą, czyli modelem realme GT 2. Co istotne, miałby on pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku. A to nie koniec rewelacji na jego temat.

Najlepsze telefony realme 2021 ->

Jeszcze wydajniejszy flagowiec

Najważniejszą informacją, jeżeli chodzi o kolejną generację flagowca od firmy realme jest to, jaki procesor będzie go napędzał. Otóż wszystko wskazuje na to, że w modelu GT 2 zobaczymy Snapdragona 895, a więc z kolei najnowszą flagową produkcję Qualcomma. Zapewne nie zabraknie tutaj także pamięci RAM i powinniśmy zobaczyć wariant z kością 12 GB. Smartfon będzie także obsługiwał sieci 5G.

W przypadku ekranu nie ma na jego temat żadnych informacji. Jednak zapewne realme GT 2 nie zejdzie poniżej pułapu postawionego przez pierwszą generację. Zobaczymy zatem tutaj około 6,5 calowy wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED. Będzie on prawdopodobnie obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz lub wyższym.

Ciekawa informacja pojawia się w kwestii aparatu głównego. Mianowicie możliwe jest, że realme nawiąże współpracę z Kodakiem i to właśnie logo tej firmy zagości na wyspie aparatu. Zapewne też zobaczymy tutaj minimum potrójną kamerką główną. Oprócz podstawowej jednostki zagości prawie na pewno aparat ultraszerokokątny. Może tym razem realme zdecyduje się na teleobiektyw.

W realme GT 2 nie zabraknie zapewne wydajnej baterii. Można spodziewać się ogniwa o pojemności od 450 do 5000 mAh. Będzie ono obsługiwało szybkie ładowanie na poziomie minimum 65 W, gdyż właśnie taką prędkość oferował poprzednik.

Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery. Wszystko wskazuje na to, że nowego flagowca zobaczymy jeszcze w tym roku. Oczywiście pod warunkiem, że nie nastąpią jakieś trudności z dostawą nowych procesorów. realme GT 2 ma tak jak aktualna wersja zachęcać do siebie także ceną, która prawdopodobnie zostanie ustalona na pułap około 540 dolarów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com, 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów