Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme C35 z wieloma certyfikatami. Co wiemy o nowym smartfonie?

Realme-C11 series

Chiński producent smartfonów, który przebojem wdarł się na światowe rynki, nie próżnuje. Właśnie pracuje nad nową linią smartfonów z serii C. Tym razem, nieco więcej informacji wyciekło na temat modelu realme C35, który uzyskał kilka certyfikatów w różnych krajach. Stąd wniosek, że zapewne niebawem zobaczymy go na oficjalnej premierze.

  • realme C35 ma certyfikaty w różnych krajach
  • będzie pracował pod kontrolą nietypowego procesora
  • realme C35 nie powinien dużo kosztować

Raczej podstawowe urządzenie

Jeżeli przecieki się potwierdzą, dość sporym zaskoczeniem będzie procesor jaki zostanie wykorzystany w produkcji tego smartfona. Mianowicie będzie to UniSoc T616. Kiedyś te procesory były wykorzystywane tylko w tych najsłabszych modelach urządzeń. Teraz oczywiście mamy inne czasy i zapewne jednostka oferuje zupełnie inne możliwości wydajnościowe. Jednak nutka niepokoju pozostaje.

W realme C35 zobaczymy 4 GB pamięci RAM. Na razie nic nie wiadomo na temat przestrzeni dyskowej jaką zaoferuje smartfon. Patrząc jednak na podobne modele nie powinno być to mniej niż 64 GB z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Możliwe także, że pojawią się inne warianty pamięciowe.

Smartfon zaoferuje także prawdopodobnie dość standardowy wyświetlacz o przekątnej około 6,5 cala. Będzie on wykonany w technologii IPS LCD. Powinien obsługiwać rozdzielczość Full HD+. Wątpliwe natomiast żeby zaoferował coś więcej niż standardowe odświeżanie na poziomie 60 Hz.

Nie wiadomo nic na temat aparatów. Nie będzie jednak wielkim zaskoczeniem jeżeli zobaczymy tutaj potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka może mieć matrycę 64 Mpix. Pozostałe dwie będą raczej funkcjonowały jako dodatek w postaci dwóch „oczek” z matrycą 2 Mpix dedykowanych do zdjęć makro i do pomiaru głębi ostrości.

Z pozostałych informacji wynika, że realme C35 będzie obsługiwał szybkie ładowanie na poziomie 18 W. Nie wiadomo natomiast jaka będzie pojemność baterii. Urządzenie zadebiutuje niestety jeszcze z Androidem 11 przykrytym autorską nakładką.

Nieznana jest data premiery realme c35. Jednak wydaje się, że będzie miała ona miejsce w ciągu najbliższych tygodni. Jeżeli smartfon będzie rzeczywiście rozsądnie wyceniony, to może zrobić nieco zamieszania w podstawowej półce cenowej. Nie wiadomo natomiast czy pojawi się w Europie.

Zobacz również: TOP 5 telefonów realme na styczeń 2022

Źródło: gizmochina.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów