Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Realme jest jedną z najbardziej ekspansywnych firm produkujących smartfony. Cały czas wprowadza nowe modele. A teraz zdecydowano się na zaprezentowanie nowej wersji już wcześniej wprowadzonego na rynek smartfona. Tym razem mowa o realme C15 Qualcomm Edition.

Średniak z dobrą baterią

W zasadzie jedyną, acz istotną różnicą w stosunku do „zwykłego” modelu C15 jest inny procesor. Jak sama nazwa smartfona mówi znajdziemy tutaj Snapdragona 460. Do wyboru są dwie wersje pamięciowe smartfona – 3/32 GB lub 4/64 GB z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

W przypadku ekranu nie ma tutaj zaskoczenia. Do dyspozycji użytkownika jest panel LCD o przekątnej 6,5 cala obsługujący rozdzielczość HD+. Posiada on proporcje 20 na 9 i niewielkie wcięcie w postaci łezki na przedni aparat do selfie.

Realme C15 Qualcomm Edition posiada poczwórny aparat główny w kształcie dość charakterystycznej, kwadratowej wyspy. Podstawowa jednostka wyposażona została w matrycę 13 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 8 Mpix. Znalazło się również miejsce dla dwóch „oczek” o matrycach 2 Mpix. Całość uzupełnia przednia kamerka do selfie o matrycy 8 Mpix.

Warto zwrócić uwagę na zastosowana w tym smartfonie baterię. Jej pojemność wynosi aż 6000 mAh. Na szczęście obsługuje także szybkie ładowanie na poziomie 18 W. Dzięki temu smartfon powinien długo trzymać na jednym ładowaniu i w miarę komfortowo pod względem czasu dać się naładować. W smartfonie zastosowano klasyczny czytnik linii papilarnych umieszczony na pleckach.

Na ten moment realme C15 Qualcomm Edition zadebiutował w Indiach. Jednak z racji zastosowanego procesora nie można całkowicie wykluczyć, że pojawi się również w Europie. Wyceniono go odpowiednio na około 134 dolary za wersję 2/32 GB oraz na 148 dolarów za wariant 4/64 GB.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów