Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

realme 10 w FCC. Znamy coraz więcej szczegółów na jego temat

realme V20 5G premiera

Przecieków na temat realme 10 ciąg dalszy. Smartfon zdobywa kolejne certyfikaty. Po NBTC przyszła pora na FCC. Instytucja ta zdradziła kilka szczegółów na temat jego konstrukcji i użytych podzespołów.

  • wyciekły dane na temat realme 10 z FCC
  • realme 10 ma mieć podwójny aparat
  • wiemy coraz więcej na jego temat

realme 10 – przecieki FCC

W FCC został ujawniony schemat tylnego panelu realme 10. Okazuje się, że chiński producent postawi w nowej generacji nie na 3 aparaty – jak to miało miejsce w serii realme 9 – lecz na 2 obiektywy. Mamy nadzieję, że realme stawia po prostu na jakość, nie na ilość. Nie jest to też jakiś niezwykły zabieg, gdyż w ostatnich miesiącach niektórzy producenci (zwłaszcza vivo) wraca do podwójnych układów aparatów fotograficznych. Podwójny aparat ma również np. realme V20 5G z II kwartału 2022 (na zdj. obok).

raelme 10 FCC przeciek

FCC nie ujawnia frontu realme 10, nie wiadomo więc, czy przednia kamerka będzie umieszczona w otworze ekranu, a jeżeli tak, to czy będzie on umieszczony centralnie czy – jak do tej pory – blisko narożnika panelu dotykowego. Potwierdzona za to została pojemność baterii. Wcześniejsze przecieki o realme 10 mówiły o ogniwie 5000 mAh i takie też zostanie zastosowane w tym smartfonie. Będzie ono wspierać szybkie ładowanie o mocy do 33 W.

realme 10 z Helio G99, 8 GB RAM i baterią 5000 mAh nie będzie wspierać sieci 5G – będzie to model 4G/4G LTE. Nie znamy jeszcze specyfikacji modelu z 5G, ale ten z pewnością się pojawi i to z innym procesorem. Różnic między nimi może być jednak jeszcze więcej.

Zobacz również: realme GT Neo4 już w październiku? Nowe przecieki

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów