Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Za równy tydzień rozpocznie się nowy rok szkolny 2019 na 2020. Operatorzy komórkowi już teraz oferują specjalne oferty i zestawy w atrakcyjnych cenach. Przedstawiamy, co można zyskać w najbliższych dniach.

>>> Orange do szkoły <<<

Pomarańczowy operator oferuje 3 różne zestawy za 0 zł. W ten sposób nie zapłacimy w opłacie startowej za laptopa czy za smartfona. Orange oferuje pakiet 2w1 – abonament komórkowy 7 GB ze światłowodem 300 Mb/s. Umowa trwa standardowe 24 miesiące.


>>> Play do szkoły <<<

W jego przypadku oferowane są smartfony bez umowy na abonament. Play obniża ceny kilkunastu modeli, a rabaty sięgają 200 zł (np. Motorola Moto Z3 Play z modami gratis). W niektórych przypadkach można kupić telefon tańszy o ponad 20%! Uwaga – promocja jest ograniczona czasowo tylko do 29 września.


>>> Plus do szkoły <<<

U zielonego operatora czeka na nas specjalny zestaw szkolny z najnowszą Motorolą One Vision. Oprócz telefonu za 1 zł w abonamencie, zestaw zawiera przydatne akcesoria szkolne oraz kod z rabatem -100 zł na empik.com. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.


>>> T-Mobile do szkoły <<<

T-Mobile ma najbardziej różnorodną ofertę z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego. Do wyboru mamy dedykowane oferty na abonament komórkowy, Internet mobilny i mix. Szczególnie ciekawie prezentuje się zestaw z 2 telefonami (tegoroczne Huawei P Smart + Huawei Y6) za złotówkę i w abonamencie 115 zł miesięcznie.

Źródło: Orange, Play, Plus, T-Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów