Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wideo bez limitu danych w T-Mobile

Obowiązuje do: odwołania

T-Mobile promuje na swojej stronie internetowej ofertę specjalną Supernet, w ramach której możemy oglądać ulubione filmy, seriale i inne materiały wideo bez limitu danych, a także mamy darmowy dostęp do serwisów społecznościowych.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Filmy i seriale za darmo

Oferta będzie korzystna szczególnie dla tych osób, które dużo korzystają z internetu. Za 44,95 zł miesięcznie operator proponuje 2 GB transferu, ale dodatkowo można liczyć na oglądanie wideo z popularnych serwisów takich jak YouTube, Netflix, Player czy Showmax bez pomniejszania paczki danych. Wśród zalet wspomnianej oferty można też wymienić dostęp do części aplikacji społecznościowych za darmo (Facebook, Twitter) oraz nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne wszystkich sieci.

Opisywana oferta T-Mobile:

T-Mobile proponuje do oferty telefon Huawei P8 Lite, który otrzymamy już za 45 zł na start. Umowa abonamentowa jest podpisywana na 24 miesiące. Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów