Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wideo bez limitu danych w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Wideo bez limitu danych w T-Mobile

T-Mobile promuje na swojej stronie internetowej ofertę specjalną Supernet, w ramach której możemy oglądać ulubione filmy, seriale i inne materiały wideo bez limitu danych, a także mamy darmowy dostęp do serwisów społecznościowych.

Filmy i seriale za darmo

Oferta będzie korzystna szczególnie dla tych osób, które dużo korzystają z internetu. Za 44,95 zł miesięcznie operator proponuje 2 GB transferu, ale dodatkowo można liczyć na oglądanie wideo z popularnych serwisów takich jak YouTube, Netflix, Player czy Showmax bez pomniejszania paczki danych. Wśród zalet wspomnianej oferty można też wymienić dostęp do części aplikacji społecznościowych za darmo (Facebook, Twitter) oraz nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne wszystkich sieci.

Opisywana oferta T-Mobile:

T-Mobile proponuje do oferty telefon Huawei P8 Lite, który otrzymamy już za 45 zł na start. Umowa abonamentowa jest podpisywana na 24 miesiące. Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
avatar

Mail kontaktowy:

[email protected]

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: