Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W Play płacisz mniej – wakacyjna wyprzedaż

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
wakacyjna

W sieci Play trwa wakacyjna wyprzedaż. Operator w ramach wakacyjnej wyprzedaży wprowadza specjalną ofertę all inclusive dla przenoszących numer do Play. Dzięki temu każdy przenoszący numer do tej sieci może zaoszczędzić 15 zł miesięcznie.

Abonament i smartfon już za 50 zł miesięcznie.

W nowej wakacyjnej ofercie, każdy klient który zdecyduje się przenieść numer do sieci Play otrzyma wszystko czego potrzebuje w cenie 50 zł miesięcznie, a nie jak do tej pory było 65 zł. W ramach oferty można otrzymać nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 8 GB Internetu. Do wyboru są również dedykowane smartfony od 1 zł.

Przejdź do promocji

Klienci, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play i skorzystają z tej oferty otrzymają również w prezencie 3 miesiące dostępu do serwisu muzycznego TIDAL z bogatą bazą utworów. Co ważne, w okresie promocyjnym można korzystać bez żadnych reklam.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.