Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy abonament Virgin Mobile – więcej GB i bonus na start

Obowiązuje do: odwołania
Virgin Mobile oferta 2022

Sieć Virgin Mobile zmieniła nieco swoją ofertę pospaid. Abonament doczekał się liftingu, w którym otrzymasz m.in. więcej gigabajtów w kraju i bonus na start.

Oferta Virgin Mobile 2022

Najtańszy elastyczny abonament nazywa się teraz Abonament dla Każdego 1.0. Kwestia transferu pozostaje taka sama, tj. każda zaczęta paczka 1 GB kosztuje dodatkowo 1 zł. Minimalnie zapłacisz 15 zł, a maksymalnie 30 zł za miesiąc.

Dotychczas było to 14-29 zł, ale Virgin Mobile dodał pakiet GB w roamingu UE – dokładnie 2,09 GB do wykorzystania w Strefie Euro.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA VIRGINMOBILE.PL

Virgin wprowadził też zmiany w swoich wyższych pakietach Nowy Plan 2.1_24 i Nowy Plan 3.1_24. W obu przypadkach abonament drożeje o 1 zł, ale w tej ostatniej taryfie krajowy transfer danych rośnie z 40 do aż 50 GB. Poza tym 3 pierwsze miesiące są za 0 zł.

Będzie można założyć abonament grupowy (pakiet rodzinny) składający się od 2 do maksymalnie 5 kart SIM. Kolejne numery są tańsze o 50% od numeru głównego. Pakiet rodzinny Virgin Mobile opiera się na abonamentach Nowy Plan 2.1_24 i Nowy Plan 3.1_24.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów