Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Viaplay za 0 zł przez 2 miesiące dla klientów Vectry

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Viaplay promocja

Vectra przygotowała specjalną promocję dla swoich nowych i obecnych klientów. W związku z nawiązaniem wieloletniej współpracy z NENT Group uzyskała prawo do platformy Viaplay, którą oferuje za darmo przez pierwsze 2 miesiące użytkowania.

Telewizja w telefonie

Promocja Viaplay

Viaplay to platforma z bogatą biblioteką znanych filmów i seriali, a także z własnymi produkcjami Viaplay Originals. Z usługi mogą korzystać użytkownicy Internetu stacjonarnego, telewizji czy telefonii komórkowej operatora.

Przykładowa oferta łącza szerokopasmowego Vectra:

Przejdź do promocji

Ile kosztuje korzystanie z Viaplay? Przy 12-miesięcznym zobowiązaniu pierwsze 2 miesiące są gratis, a w kolejnych usługa kosztuje 34 zł miesięcznie. Można też zamówić samodzielną usługę Viaplay i bez umowy terminowej – wówczas cena również wynosi 34 zł, a w gratisie dostaniesz pierwszy miesiąc za darmo. Możesz także wybrać pakiet Eleven + Viaplay za 48,99 zł (pierwsze 2 miesiące gratis)

Mówi Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.:

Bardzo się cieszymy, że jako jeden z pierwszych operatorów w Polsce możemy zaoferować widzom dostęp do nowej na naszym rynku platformy streamingowej Viaplay. Zależy nam, aby oprócz wysokiej jakości usług, dostarczać klientom jak najbardziej zróżnicowane treści. Pragniemy tworzyć domowe centrum rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta NENT Group idealnie wpisuję się w założenia naszej strategii.

Oferta dostępna jest od 3 sierpnia do przynajmniej końca października.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów