Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość – Internet Vectra do 1,2 Gb/s!

Obowiązuje do: odwołania

Vectra wprowadziła 1 września nową taryfę Internetu stacjonarnego. Do dotychczasowych pakietów z transferami 300, 450 oraz 600 Mb/s dołączyła oferta z prędkościami do 1,2 Gb/s! Dodatkowo wszystkie te oferty zostaną przecenione na pół roku!

Vectra + Netflix

Przypominamy – Internet stacjonarny Vectra kosztuje standardowo 49,99, 64,99 oraz 69,99 zł w umowie na 24 miesiące. Teraz będzie taniej!

Internet Vectra z umową bezterminową:

Przejdź do promocji ->

Od dziś pakiety za 64,99 i 69,99 zł (do 450 i 600 Mb/s) będą kosztować przez pierwsze 6 miesięcy tylko 49,99 zł! Promocja operatora dostępna jest wyłącznie w ofercie z umową na 2 lata. Co więcej, dostaniesz w nich odpowiednio 6 i 9 miesięcy darmowego dostępu do Netflixa, a w nowej topowej ofercie dla mieszkańców Warszawy do 1,2 Gb/s – nawet 12 miesięcy! To już druga tego typu akcja Vectry z Netflixem. Operator proponuje też nowy modem

Mówi Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.:

Konsekwentnie inwestujemy, by dostarczać innowacyjne produkty odpowiadające oczekiwaniom naszych Klientów. To właśnie z myślą o nich tworzymy nowoczesne światłowodowe centrum rozrywki, które będzie im towarzyszyć zawsze tam, gdzie tego potrzebują. Dzięki platformie telewizyjnej TV Smart użytkownik może oglądać ulubione seriale i filmy, grać, czy używać różnorodnych aplikacji wszędzie, gdzie i jak tylko chce – w domu i poza domem, na dekoderze, w aplikacji mobilnej czy poprzez stronę www, i to również poza siecią Vectra. Natomiast nasz internet światłowodowy z nowoczesnym modemem Wi-Fi 6 i standardem Easy Mesh sprawia, że z sieci można korzystać bez najmniejszych przeszkód z każdego pomieszczenia w domu, a przy tym używając jeszcze większej ilości urządzeń mobilnych niż dotychczas.

Vectra nie podaje, jak długo będzie oferowała swoje łącze światłowodowe w lepszych cenach i Netflixem. Prawdopodobnie promocja jest ważna do odwołania. Spraw sobie Vectrę z Netflixem już dziś, ponieważ już 3 września będzie miała miejsce premiera najnowszego sezonu „Dom z papieru”!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów