Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vectra z Black Friday – 2x szybszy Internet!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Vectra promocja Black Friday

Vectra z okazji Black Friday wprowadza bardzo ciekawe bonusy! Lepiej skorzystaj z okazji jak najszybciej, bowiem czas promocji jest mocno ograniczony!

Black Friday w Vectra

Promocja Black Friday w Vectrze trwa tylko do 29 listopada, do godziny 14:00. Operator zwiększa w niej dwukrotnie prędkość jednego z pakietów Internetu stacjonarnego – z 300 do 600 Mb/s w niższej cenie!

Przejdź do promocji

W Vectrze dostaniesz teraz oferty łączone: telewizję cyfrową Smart TV z Internetem światłowodowym w promocyjnych cenach. A to nie wszystko!

Zdecyduj się na ofertę Internet do 600 Mb/s z pakietem TV, a otrzymasz dostęp do Netflix oraz nowoczesny dekoder TV Smart 4K BOX! A jeżeli nie potrzebujesz tak rozbudowanej oferty, to postaw na prędkość do 300 Mb/s – to świetny Internet dla mniej wymagających, a jego cena w umowie na 12 miesięcy wynosi jedyne 34,99 zł miesięcznie.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: