Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament Vectry bez limitu tańszy niż 10 zł miesięcznie!

Obowiązuje do: odwołania
Vectra BEZLIMIT 10GB

Superoferta Vectry na abonament nie jest bardzo rozbudowana i skomplikowana. Ma wszystko to, czego potrzeba, a teraz dodatkowo w niespotykanie niskiej cenie!

Vectra 10 GB za 9,99 zł!

Najtańszy abonament Vectry kosztuje teraz tylko 9,99 zł! Dostaniesz w nim nie tylko spory transfer danych, ale też nielimitowane usługi głosowe i tekstowe.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI OPERATORA NA VECTRA.PL

Oprócz 10 GB Internetu w kraju, jest tu też darmowy roaming ze sporą paczką danych w UE! Umowa trwa tyle, ile chcesz – nie ma tu długoterminowej umowy czy innych zobowiązań. To umowa na czas nieokreślony! Przy okazji jest to zdecydowanie jeden z najtańszych abonamentów komórkowych na rynku!

W ofercie Vectry znajdziesz teraz także bogatszy abonament z transferem danych aż 60 GB w cenie tylko 29,99 zł.

Trzeba przyznać, że obecna oferta komórkowa Vectry robi spore wrażenie!

Zobacz również: Ranking najlepszych ofert GSM do 10 zł w 2023 roku

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (36 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.