Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plan Bezlimit UE 17 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Vectra abonament 17 GB

Plan Bezlimit 17 GB UE to topowa propozycja abonamentu komórkowego w ofercie Vectry. Operator kusi nielimitowanymi pakietami i niezłą paczką na transmisję danych, również w ramach roamingu w krajach Unii Europejskiej. Wszystko to za niewygórowaną opłatą miesięczną.

Vectra z roamingiem UE

Oferta Vectry zadebiutowała we wrześniu 2017 roku. Zapewnia ona najlepsze warunki umowy spośród wszystkich abonamentów tego operatora.


Sprawdź ofertę Plan Bezlimit UE 17 GB


Pakiet Vectry wyróżnia bezpłatny roaming w UE. Możesz dzwonić i wysyłać SMS-y bez dodatkowych opłat, a także cieszyć się Internetem za granicą. Operator udostępnia 2,58 GB w UE. Po ich wyczerpaniu cena za 1 MB wynosi 3 grosze.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Plan Bezlimit UE 17 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie Plan Bezlimit UE 17 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: 0 (19 gr do wszystkich)
 • Internet: 17 GB (z czego 2,58 GB w roamingu UE)
 • cena: 34,90 zł
 • długość umowy: 24 miesiące

Plan Bezlimit UE 17 GB:

Vectra abonament 17 GB

Vectra za najwyższy pakiet w swojej komórkowej ofercie życzy sobie miesięcznie 34,90 zł. Jest to klasyczna oferta na abonament z umową na 2 lata z jednorazową opłatą aktywacyjną wynoszącą 1 zł. Również pierwszy miesiąc abonamentu mamy obniżony do symbolicznej złotówki.

Musimy zwrócić uwagę, że o ile wszystkie rozmowy, zarówno komórkowe jak i stacjonarne są nielimitowane w Polsce i w roamingu UE, o tyle jeśli chodzi o wiadomości, tylko SMS-y są rozliczane na tej samej zasadzie. Jeśli będziemy chcieli wysłać MMS-a, będziemy musieli zapłacić dodatkowe 19 groszy za każdą tego typu wiadomość. Można to w łatwy sposób ominąć, wysyłając tego typu treść przy pomocy któregoś z popularnych komunikatorów internetowych.

W ramach abonamentu możemy skorzystać z promocji na usługę Showmax, dzięki której możemy oglądać wideo i programy na życzenie na każdym z naszych urządzeń, które ma dostęp do Internetu. W ramach promocji przez pierwsze dwa miesiące usługa jest darmowa, a przez kolejne przyjdzie nam zapłacić 14,90 zł miesięcznie. Usługa ta jest bezterminowa, możemy zatem w każdym momencie z niej zrezygnować. Na podobnej zasadzie możemy zamówić kanały sportowe Eleven – również za 14,90 zł na miesiąc.

W Planie Bezlimit możemy dobrać dodatkowe pakiety internetowe, jeśli podstawowa paczka na transmisję danych okazałaby się niewystarczająca. W tym wypadku możemy wybrać dodatkowe 1, 2 lub 10 GB za kwotę odpowiednio 9, 12 lub 30 zł.

Mamy oczywiście możliwość przeniesienia swojego numeru telefonu od innego operatora. Zrobimy to przy pomocy strony internetowej, Biura Obsługi klienta lub w salonie Vectry, gdyż posiada ona rozbudowaną sieć salonów własnych. W zależności od sposobu załatwienia formalności, kartę SIM dostaniemy poprzez kuriera lub osobiście w salonie.

Jeżeli potrzebujemy pomocy w jakiejkolwiek kwestii, możemy skorzystać z Centrum Obsługi Klienta. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 7:00 do 22:00, a w weekendy od 8:00 do 22:00. Możemy również skorzystać ze stacjonarnego punktu obsługi klienta lub posiłkować się stroną internetową.

Musimy również zwrócić uwagę, iż przejrzystość i intuicyjność strony internetowej Vectry pozostawia sporo do życzenia i znalezienie np. niektórych regulaminów usług jest rzeczą dość skomplikowaną. Jednak zazwyczaj nieczęsto poszukujemy tego typu informacji, a zawsze możemy również poprosić operatora o wysłanie na adres e-mail konkretnej informacji, której akurat poszukujemy.

Plan Bezlimit UE 17 GB – dla kogo?

Topową ofertę Vectry można polecić wszystkim tym, którzy podróżują po Europie i potrzebują darmowego roamingu UE i solidnej pakietu internetowego. Jeżeli nie obawiasz się długoterminowej umowy i nie potrzebujesz w ofercie nowego telefonu, to ta oferta naprawdę może być interesująca. Tym bardziej, że oferta pod względem miesięcznych kosztów nie jest przesadnie wygórowana, choć musimy przyznać, że nie jest jednocześnie najtańsza.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich komórkowych)
 • 17 GB w kraju
 • roaming UE bez dodatkowych opłat
 • 2,58 GB w roamingu UE
 • opłata aktywacyjna za symboliczne 1 zł
 • dodatkowe paczki internetowe
 • możliwość dokupienia pakietu Showmax i Eleven
 • rozbudowana sieć salonów

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • brak nielimitowanych MMS-ów

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Vectry.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: