Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plan Bezlimit 5 GB pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Vectra abonament 5 GB

Pakiet Bezlimit 5 GB to najtańszy i najprostszy abonament od Vectry. Operator ten jest obecny na polskim rynku od dłuższego czasu. Od pewnego czasu próbuje zainteresować nas również usługami mobilnymi. Dziś przyjrzymy się podstawowej propozycji z 5 GB Internetu.

Vectra 5 GB

Pakiet Bezlimit zadebiutował na rynku we wrześniu 2017 roku. Nie był jedyną ówczesną nowością operatora, bowiem równocześnie Vectra zaprezentowała 5 innych pakietów na abonament.

Sprawdź ofertę Plan Bezlimit 5 GB
PORÓWNAJ OFERTY

W ramach omawianej oferty operator zapewnia nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS) do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz 5 GB transferu. Wszystko to za 19,90 zł miesięcznie.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Plan Bezlimit 5 GB

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie Plan Bezlimit 5 GB:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: 0 (19 gr do wszystkich)
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: 0 (19 gr do wszystkich)
 • Internet: 5 GB
 • cena: 19,90 zł
 • długość umowy: 24 miesiące

Plan Bezlimit 5 GB:

Vectra abonament 5 GB

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Zamawiając abonament Vectry zgadzamy się na podpisanie umowy na 24 miesiące. Jednorazowa opłata instalacyjna (aktywacyjna) wynosi 1 zł. Również za pierwszy miesiąc zapłacimy w promocji symboliczną złotówkę. Część usług krajowych jest nielimitowanych, ale za połączenia na telefony stacjonarne oraz wysyłane MMS-y płacimy osobno. Ich koszt wynosi 19 groszy odpowiednio za minutę i jedną wiadomość MMS. Trzeba również pamiętać, że pakiet Bezlimit 5 GB nie zapewnia darmowych warunków roamingu UE. Te znajdziemy z kolei np. w Planie Bezlimit UE 6 GB.

W ramach Planu BezLimit 5 GB możemy skorzystać z promocji na usługę Showmax. Jest to usługa transmisji danych na życzenie, która umożliwia dostęp do bazy filmów, programów TV itp. oraz możliwość pobrania ich np. na smartfona. W ramach promocji przez pierwsze 2 miesiące usługa ta jest darmowa, a przez następne miesiące jej cena wynosi 19,90 zł miesięcznie. Usługa jest bezterminowa – w każdym momencie możemy ją wyłączyć i nie ponosimy wtedy dodatkowych opłat.

Jeżeli w którymś momencie będziemy potrzebowali więcej, niż 5 GB transmisji danych, operator daje nam możliwość zakupu dodatkowych, jednorazowych pakietów. Do wyboru mamy 1 GB , 2 GB lub 10 GB w cenie odpowiednio 9 zł, 12 zł i 30 zł. Warto o tym pamiętać, gdyż jeżeli wykorzystamy 5 GB przyznanej transmisji danych, za dodatkowy transfer płacimy już według standardowego cennika.

Mamy możliwość zachowania dotychczasowego numeru. Wszystkimi formalnościami zajmie się za nas Vectra. Przeniesienia numeru dokonamy poprzez wizytę w autoryzowanym punkcie obsługi lub dzwoniąc na infolinię. Po załatwieniu formalności, karta SIM zostanie przesłana za pomocą kuriera lub możemy ją odebrać osobiście w punkcie obsługi.

Jeżeli potrzebujemy pomocy, możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00 i w sobotę oraz niedzielę w godzinach od 8:00 do 22:00. Mamy również możliwość skorzystania z autoryzowanego punktu obsługi klienta lub zostawić numer na stronie internetowej – wtedy konsultant oddzwoni w wybranej przez nas porze.

Plan Bezlimit 5 GB – dla kogo?

Propozycja Vectry jest jednym z tańszych abonamentów, który zapewnia nielimitowane usługi do krajowych sieci komórkowych oraz paczkę internetową. Za tę samą cenę dostaniemy jednak np. Freedom1 od Premium Mobile, którego umowa podpisywana jest na czas nieokreślony i oferuje jeszcze więcej transferu.

Abonament operatora można ostatecznie polecić miłośnikom filmów czy seriali dzięki możliwości wykupienia pakietu Showmax. Jest on dostępny również np. w ofercie sieci Play, ale to właśnie z Vectrą zapłacimy za wszystko nieco mniej pieniędzy.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich komórkowych)
 • stosunkowo niska cena
 • opcjonalny pakiet Showmax
 • dodatkowe paczki internetowe
 • rozbudowana sieć salonów

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • brak nielimitowanych MMS-ów i minut na numery stacjonarne
 • brak roamingu UE bez dodatkowych opłat
 • stosunkowo niewielka paczka danych 5 GB

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Vectry.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: