Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czarny Piątek w T-Mobile – taniej o ponad 200 zł!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Czarny Piątek w T-Mobile

Czarny Piątek w T-Mobile

Czarny Piątek (ang. Black Friday) to pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony w dość niezwykły sposób. Sklepy oferują wtedy liczne promocje i wyprzedaże, a klientów ogarnia szał zakupów. Amerykańską tradycję próbuje nam zaszczepić T-Mobile, oferując w swoich pakietach tańsze urządzenia.

Taniej o nawet 218 zł w T-Mobile

Taniej zakupimy smartfony marki HTC Desire 825 i Samsung Galaxy S6. Oba modele dostępne będą za 1 zł (taniej odpowiednio o 218 i 198 zł) w planach taryfowych za 69,95 i 99,95 zł miesięcznie. Ponadto przeceniony zostanie również o 198 zł Lenovo Tab3 8 z routerem Huawei CarFi w taryfie Internetu mobilnego Comfort 30. GB. Jego koszt miesięczny wynosi 39,99 zł. Promocja dostępna jest tylko w najbliższy piątek – 25 listopada. Poniżej prezentujemy ofertę Supernet T2 z HTC Desire 825 za 1 zł:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: