Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wymień stary smartfon na nowy w T-Mobile i zyskaj do 2899 zł!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile do 2899 zł za stary telefon promocja

Od 15 lipca T-Mobile oferuje wymianę starego telefonu na nowy! Zamiast wyrzucać nieużywanego smartfona, oddaj go T-Mobile i odbierz zniżkę na nowy model!

Do 2899 zł za telefon w T-Mobile!

To proste! T-Mobile odbierze od Ciebie stare urządzenie, które zamiast kurzyć się w szafce czy – co gorsza – wylądować na śmietniku, ma szansę otrzymać drugie życie. A Ty środki na nowego smartfona!

Przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Przejdź do promocji

Już pod koniec 2020 roku T-Mobile wystartował z akcją odnowionych iPhonów w swojej ofercie. Teraz idzie o krok dalej i nie tylko oferuje zregenerowane i odnowione smartfony, ale też przyjmuje używane od swoich klientów! W ten sposób chce wspierać ochronę środowiska.

Zyska w ten sposób nie tylko środowisko, ale i Twoja kieszeń. Maksymalnie otrzymasz za oddanego do T-Mobile smartfona aż 2899 zł! Akcja obejmuje obecnie kilkadziesiąt modeli, a T-Mobile będzie systematycznie poszerzał listę o kolejne smartfony. Na liście znajdują się (stan na 15.07.2021) modele marek:

  • Samsung
  • Apple
  • Xiaomi
  • Motorola
  • Huawei
  • OPPO
  • LG
  • Nokia
  • Sony

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: