Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Odbierz 20 GB za darmo w T-Mobile

avatar
2
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile rozdaje 20 GB

Użytkownicy T-Mobile, a także jego submarek – sieci Heyah i Tu Biedronka – mogą aktywować jednorazowy pakiet 20 GB. Paczka danych nic nie kosztuje i jest ważna przez 30 dni.

20 GB za darmo w T-Mobile, Heyah i Tu Biedronka

Bonus w postaci darmowych 20 GB przydzielany jest w ofertach na kartę, mix, abonament (indywidualny, rodzinny oraz dla firm), a także w starych taryfach – JUMP! i operatora Era GSM. Przykładowy i aktualnie dostępny abonament T-Mobile:

T-Mobile rozdaje 20 GB

Inne przykładowe oferty objęte promocją:

Aby aktywować pakiet, należy wysłać wiadomość SMS o treści BEST lub NET pod bezpłatny numer 80120. W ofertach na kartę i mix bonus ważny jest przez 30 dni, a w taryfach abonamentu do końca cyklu rozliczeniowego następującego po cyklu, w którym nastąpiła aktywacja 20 GB.

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.9/5 - (14 votes)
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Panie inżynierze, jak Pan podaje kody na aktywacje usługi, może warto pofatygować się żeby podać kody na sprawdzenie stanu konta promocyjnych MB w tych sieciach, żeby nas ta promocja nie kosztowała 2x tyle co wartość promocji gdy usługa nagle się skończy, a sms o tym fakcie przypadkiem przyjdzie opóźniony o kilka godzin, bo często się to zdarza. W play regularnie mnie tak w konia robili i straciłem ponad 100 zł w przeciągu 2 miesięcy, bo reklamacjach zwrócili pieniądze.

Witam,
Czy ta promocja aby na pewno obowiązuje również klientów ofert na kartę? W regulaminie i na fanpage T-mobile można przeczytać coś innego:
„Zgodnie z regulaminem z oferty „Uwalnianie Internetu” mogą skorzystać Klienci w ramach umów abonamentowych w oparciu o taryfę Data, T Data, Data Jump, Rodzina, Jump Family, Jump, Frii , Taryfa T, JUMP proFirma lub proFirma NOVA, w ramach umów w systemie Mix lub Heyah Mix z wyłączeniem umów wykonywanych w oparciu o taryfę Tak Tak Fon, Era Nowy Tak Tak Fon, T-Mobile Mix 25, T-Mobile Mix 50, T-Mobile Mix 100, Taryfa Równa 30 lub Taryfa Równa 50 oraz w systemie T-Mobile na kartę, Heyah na kartę lub tuBiedronka.”

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów