Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S21 FE 5G taniej o 450 zł w T-Mobile!

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Samsung Galaxy S21 FE 5G promocja

T-Mobile oferuje Samsunga Galaxy S21 FE 5G w cenie niższej o 450 zł. Smartfona dostaniesz w abonamencie T-Mobile z nielimitowanym Internetem.

Promocja Samsung Galaxy S21 FE 5G

Oto abonament T-Mobile z całkowicie nielimitowanym Internetem w telefonie:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Opłata startowa za smartfona wynosi tylko 139 zł na start, a miesięcznie (wraz z rabatami) za abonament z telefonem będziesz płacił 185 zł. Samsung Galaxy S21 FE 5G występuje w 4 wariantach kolorystycznych – każdy znajdzie coś dla siebie! To znakomicie wyposażony smartfon, zobacz zresztą sam!

Najważniejsze dane techniczne Samsung Galaxy S21 FE 5G:

  • ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 888 2,84 GHz
  • 6 GB RAM
  • 128 GB
  • ekran Dynamic AMOLED 2X 6,40″ 120 Hz
  • aparat główny 12+12+8 Mpix
  • aparat do selfie 32 Mpix
  • bateria Li-Ion 4500 mAh 25 W (indukcja 15 W)
  • Android 12 z One UI
  • debiut 04.01.2022

Uwaga! T-Mobile nie informuje w tym przypadku o ostatniej najniższej cenie Galaxy S21 FE 5G w przeciągu ostatnich 30 dni! Na jego stronie internetowej umieszczono jednak taką informację:

Gwarancja najniższej ceny oznacza, że cena smartfona dla konsumenta nie będzie wyższa niż cena za identyczny smartfon (co do modelu, wersji kolorystycznej, wersji pamięci, wyposażenia dodatkowego, akcesoriów itp.) dla konsumenta u któregokolwiek z następujących sprzedawców: EURO NET Sp. z o.o. (sklepy RTV Euro AGD), Media Markt Polska Sp. z o.o. (sklepy Media Markt), Media Expert S.A. (sklepy „mediaexpert”), Polkomtel Sp. z o.o. (sklepy Plus), Orange Polska S.A. (sklepy Orange) oraz P4 Sp. z o.o. (sklepy Play). („Konkurenci”), obowiązuje w dniu zakupu albo zamówienia (kanał zdalny) i dotyczy porównania: 1) wybranych modeli smartfonów, (2) cen smartfonów na raty albo sprzedawanych za jednorazową odpłatnością (3) takich samych warunków co do liczby rat i okresu ich spłaty (gdy smartfon jest sprzedawany na raty); (4) cen w odpowiednich kanałach sprzedaży (zakup w Internecie porównujemy do zakupu w Internecie; zakup w zwykłym sklepie porównujemy do zakupu w zwykłym sklepie, itd.); (5) zakupu smartfonu bez związku z inną umową wywierającą wpływ na jego cenę, (7) zakupu smartfona bez związku z programem lojalnościowym, kodem rabatowym, kartą podarunkową, akcją handlową adresowaną tylko do wyodrębnionej grupy konsumentów, rabatem za liczbę zakupionych urządzeń, lub innymi podobnymi rabatami/bonusami wynikającymi z okoliczności występujących poza zwykłym zakupem smartfonu, (8) cen smartfonów nieużywanych i nietestowanych niedemonstrowanych (w szczególności niepochodzących ze zwrotów w sprzedaży zdalnej). Wszystkie warunki gwarancji muszą być spełnione łącznie. W przypadku, jeśli w ramach powyższych zasad cena w T-Mobile jest wyższa niż cena u Konkurentów, klientowi przysługuje rekompensata równa różnicy pomiędzy ceną w T-Mobile a ceną u Konkurenta i będzie uwzględniona na fakturze, a w przypadku umowy sprzedaży na raty także w nowym harmonogramie rat. Z gwarancji ceny można skorzystać tylko na jeden smartfon. Najniższe ceny obowiązują w okresie od 09.08.2022r. do wycofania niniejszej oferty. Szczegóły dot. oferty tutaj

Źródło: T-Mobile Polska.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: