Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

50% więcej transferu GB w T-Mobile S!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile S promocja

T-Mobile zwiększył pakiet internetowy w swoim abonamencie T-Mobile S. Od teraz oferuje w nim większy o połowę transfer danych!

T-Mobile S z 30 GB 5G

Tak prezentuje się wspomniany abonament – plan taryfowy T-Mobile S:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI T-MOBILE S Z 30 GB 5G NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Dotychczas transfer danych w T-Mobile S wynosił 20 GB, ale od 1 lutego 2023 r. jest to aż 30 GB i to w jakości 5G! Operator jednocześnie nieco podwyższył ceny z 50 do 55 zł na miesiąc.

W skład taryfy S wchodzą nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz paczka 30 GB w sieci 5G. W ramach tej taryfy klienci otrzymują ponadto usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na 3 miesiące w prezencie. Pozwala ona na korzystanie z dowolnie wybranej platformy streamingowej z książkami, muzyką, filmami czy programami, np. HBO Max, Viaplay, Eleven Sports, Legimi, Tidal czy Da Vinci Kids oraz jej swobodną zmianę na inną nawet co miesiąc.

Zobacz również: Premiera Galaxy S23 – specjalna oferta 2x GB u operatorów

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.