Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

PS5 + God of War: Ragnarok + voucher w T-Mobile!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile PS5 promocja

T-Mobile oferuje promocyjny zestaw z Sony PlayStation 5! Kup konsolę do gier najnowszej generacji i odbierz nie tylko grę God of War: Ragnarok, ale i voucher w prezencie!

Promocja PS5 w T-Mobile

Sony PlayStation 5 kupisz np. za 39 zł na start w poniższym abonamencie bez limitu GB:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI SONY PS5 NA T-MOBILE.PL

Za abonament komórkowy no limit T-Mobile i PS5 będziesz płacił miesięcznie w sumie 205 zł. Umowa zawierana jest na standardowy okres trwający 24 miesiące.

Oprócz konsoli dostaniesz w tej cenie:

  • grę God of War: Ragnarok
  • voucher o wartości 400 zł

Powyższy voucher będziesz mógł wykorzystać na PlayStation Store, np. na zakup 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus Extra. Jak informuje magentowy operator komórkowy:

Gry już dawno przestały być postrzegane jako rozrywka dla dzieci. Według najnowszych raportów Global Games Market Report, ponad 38% procent ludzi to gracze! Oznacza to, że także wielu klientów firm telekomunikacyjnych lubi spędzać czas na graniu, traktując taką aktywność na równi z innymi gałęziami rozrywki, jak filmy, seriale czy książki. W odpowiedzi na te potrzeby, w ofercie T-Mobile pojawia się najnowsza konsola Sony PlayStation 5 wraz z kontrolerem DualSense oraz wielokrotnie nagradzaną grą God of War: Ragnarok. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z propozycji operatora otrzymają dodatkowo kody o wartości 400 złotych, do wykorzystania w sklepie PlayStation Store, na przykład na zakup 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus Extra, dającej dostęp do ogromnej bazy ponad 400 gier!

 

PlayStation 5 to konsola gier wideo dziewiątej generacji stworzona przez Sony Interactive Entertainment. Jej sercem jest procesor AMD, obsługujący technologię śledzenia promieni (Ray-Tracing) i rozdzielczość 4K oraz pozwalający uruchamiać gry z szybkością do 120 klatek na sekundę. Dzięki konsoli zagrasz w najnowsze gry, skorzystasz z całego szeregu aplikacji video-on-demand, a nawet – dzięki wstecznej kompatybilności – uruchomisz gry z poprzednich generacji PlayStation.

 

Pakiet PlayStation 5 z grą GoW: Ragnarok i dodatkowymi kodami do wykorzystania w cyfrowym sklepie dostępny będzie w atrakcyjnej cenie – już od 39 złotych na start przy zakupie wraz z taryfą M i ratami 0% na 24 miesiące.

Oferta dostępna jest do 6 marca lub do wyczerpania zapasów. Jeżeli czekałeś na świetny moment na zakup PS5, to właśnie się go doczekałeś!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów