Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Takie same zniżki w pakietach rodzinnych T-Mobile dla stałych klientów

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Oferta rodzinna T-Mobile

T-Mobile zapewnia te same zniżki dla stałych klientów, jak dla nowych w swoich ofertach rodzinnych. Na każdej karcie SIM można oszczędzić nawet 15 zł miesięcznie.


>>> Dowiedz się więcej o Pakiecie Rodzinnym T-Mobile <<<


Pakiet rodzinny T-Mobile opiera się na popularnej taryfie T1 Bez Limitu. W wersji indywidualnej kosztuje ona (w wariancie bez telefonu) 50 zł na miesiąc:

Oferta rodzinna T-Mobile

Oto ceny za każdy numer w zależności od liczby zamówionych kart:

  • 1 karta – 50 zł miesięcznie za osobę
  • 2 karty – 40 zł miesięcznie za osobę – rabat 10 zł/SIM
  • 3 i więcej kart – 35 zł miesięcznie za osobę – rabat 15 zł/SIM

Jak widać opłaca się skorzystać z oferty rodzinnej zamiast kilku indywidualnych pakietów T-Mobile. Tym bardziej, że możesz w każdej chwili dokupić dla swoich bliskich dodatkowe karty SIM. Umowa z operatorem zawierana jest na okres 24 miesięcy.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.8/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Nie wyobrazam sobie płacić po 50 zeta od osoby przy 4 osobowej rodzinie, tylko ta promocja wchodziła w grę jak przedłużałem umowę. Póki co rodzina nie narzeka

w Każdej z sieci w PREPAID jest pakiet z praktycznie takim samym pakietem – a nawet w UE zazwyczaj jest ponad znacznie więcej bo 2 GB internetu i jest o połowę TANIEJ bo za 25 zł – więc po jakie licho pakować się w ten abonament ???

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.