Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Korzyści dla domu – nowa oferta łączona w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile rabaty na kolejne SIM

T-Mobile wdraża nowy pakiet łączący kilka różnych usług. Oferuje w nim spore rabaty na kolejne usługi, a także darmowy światłowód przez pół roku i znacznie tańsze urządzenia!

Pakiet łączony T-Mobile

Możesz np. liczyć na rabat -20 zł na kolejne karty SIM w abonamencie indywidualnym. Promocja operatora nie obejmuje najtańszego pakietu T-Mobile XS.

Przejdź do promocji

Rabaty T-Mobile w usłudze Korzyści dla domu:

  • kolejne abonamenty komórkowe – 20 zł taniej miesięcznie
  • rabaty na urządzenia – nawet 1000 zł taniej
  • światłowód – 15 zł taniej miesięcznie
  • Internet domowy – 15 zł taniej miesięcznie
  • rozrywka (110 kanałów TV w IPLA + dekoder) – 15 zł taniej miesięcznie

Oszczędzasz nie tylko sporo pieniędzy, ale i czasu – wszystko mieści się na jednym rachunku, nie musisz więc opłacać kilka pakietów z osobna! Ciekawie prezentuje się też kwestia rabatów na urządzenia w T-Mobile.

Jednocześnie przy zakupie abonamentu głosowego nasi nowi i obecni klienci mogą liczyć na korzystne rabaty na urządzania. Przykładowo w taryfie „M+” zniżka na urządzenia wynosi standardowo 200 zł. Jeśli jednak klient zdecyduje się na podpisanie dwóch umów jednocześnie, przy drugiej i kolejnych zniżka na urządzenie będzie o 100 zł wyższa. Dzięki temu np. kupując drugą lub kolejną umowę z ofertą „XL+”, możemy liczyć aż na 1000 zł zniżki na urządzenie.

Dobieraj kolejne usługi i płać mniej w T-Mobile!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: